Özgür Demirtaş'ın Kırmızı Gül Tomurcukları analizi günün gündemiydi! 'Her biri hakkında söyleyecek sözüm var' Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı…

İlk günden bu yana adından çokça söz ettiren Kızıl Goncalar, senaryosu ve oyunculuğuyla Pazartesi gecesine damga vuruyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileri ekrana kilitleyen Kızıl Goncalar dizisine ilişkin bir yorum da ekonomist Özgür Demirtaş'tan geldi.

Diziyi hiç kaçırmadığını söyleyen ve zaman zaman bazı sahnelere yorum yapan Demirtaş, bu kez sosyal medyada dizinin oyuncuları hakkında ayrı bir analiz yaptı.

Oyunculara övgüde bulunan Demirtaş, şu tweeti paylaştı:

Kırmızı Goncalar bir efsane… Geride kalmayın:

Bu benim gibi pek fazla Türk dizisi izlemeyen birinden geliyor. Oyuncular ve oyuncular muhteşem… Her biri hakkında söyleyecek bir şeyim var:

1) Mert Yazıcıoğlu: Bu nasıl bir oyun gücü? Cüneyd rolünü oynayan bu dünyadaki her rolü oynar. Sadece söyleyeceği cümleleri ezberlemek büyük bir iştir. O kadar MİSTİK bir his veriyor ki büyüleneceksiniz. Sevgili Mert, dünyada çok güzel yerlere ulaşacaksın. (@merttyazicioğlu)

2) Erkan Avcı: Sadi Hüdayi Efendi'yi başka kim canlandırabilirdi? Günlük hayatımda bazen onun konuşma tarzını taklit ettiğimi fark ettim. Beni çok etkiledi. Pragmatik bir tarikatçıyı mükemmel bir şekilde canlandırıyor. Artık Erkan Avcı'nın tam bir takipçisiyim. (@erkoavci)

3) Özgü Namal: Son derece güçlü bir karakterdir. Olağanüstü bir oyunculuk yeteneği. Yurt dışında olsaydı Audrey Hepburn ve Monica Bellucci gibi karşılanacak bir oyuncu. Özgü Namal'ı bu diziden sonra detaylıca okudum. Gizemli kalmayı sevdiğini biliyorum. Ama umarım ileride bizi oyunculuğundan mahrum etmez. (@ozgunamal)

GCD

4) Özcan Deniz: Hayatımda Özcan Deniz kadar kendini geliştiren bir oyuncu görmedim. Rolünü o kadar iyi taşıyor ki, ona başrol diyorum… O yüzden onu izleyince sanki bir psikiyatristi izliyormuşum gibi geliyor. Bunun büyük bir başarı olduğunu düşünüyorum. Sanatın her alanında var. Bir gün onunla tanışmayı umuyorum. (@OzcanDeniz)

5) Mina Demirtaş: Mina ile akrabalığımız yok 🙂 Ama küçük bir kız kardeşimin olmasını isterim. Olağanüstü bir yetenek. Akıllı muhafazakar Zeynep rolünü çok ama çok iyi oynuyor. Hemen onu takip ettim.

6) Esma Yılmaz: Esma da modern ve duygusal rolüyle muhteşem… Böyle genç yetenekleri izlemek büyük keyif.

Kimseyi listenin dışında bırakmak istemiyorum: Mert Turak, Şerif Erol, Sitare Akbaş, Duygu Sarışın hepsi mükemmel oynuyor.

Tüm yayın ve yapım ekibinin eline sağlık. Bu diziyi bizlere kazandırdığı için yapımcı Faruk Turgut'a teşekkür ediyorum.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Serenay Sarıkaya ve Mert Demir'in aşkı belgelendi!Serenay Sarıkaya ve Mert Demir'in aşkı belgelendi!
Sezon final tarihi açıklandı!Sezon final tarihi açıklandı!
Beyazlar içinde poz verdi!  paylaşımınızı çok beğendimBeyazlar içinde poz verdi! paylaşımınızı çok beğendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş