“Ölümüm gelecek” dedi… Korkunç açıklama! İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Taktaş sevgilisi tarafından öldürüldü

TV 8'de yayınlanan That My Style adlı defilenin altıncı sezon yarışmacılarından biri olan ve bir döneme damga vuran Yağmur Taktaş, Bahar Candan'la olan yakın dostluğu ve sosyal medya paylaşımları ortalamasıyla gündemdeydi.

Yıllar önce İşte Benim Tarzım yarışmasıyla adından söz ettiren Yağmur Taktaş'ın, yurtdışında eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edilmişti.

“ÖLÜM TÜRKİYE'YE GELİYOR”

Yağmur Blog hesabında yer alan mesaja göre Yağmur Taktaş, Noel arifesinde Amerika'da eski sevgilisi tarafından öldürüldü. Genç kadının naaşı, ailesiyle birlikte yaşadığı Adana'ya götürülerek toprağa verildi. Eski sevgilisiyle sorunlar yaşayan Taktaş'ın daha önce annesine “Benim ölümüm Türkiye'ye gelecek” dediği de iddia edildi.

blogyağmuru

KENDİNİ DE HESABINI ALDI

Ayrıca Yağmur Taktaş'ı öldürdüğü söylenen eski sevgilisinin, genç kadının Instagram hesabının kontrolünü de ele geçirdiği söyleniyor.

Yağmurtaktaşson

Taktaş'ın Instagram profil fotoğrafına korku filmi karakteri Chucky'nin resmini koyduğu iddiası herkesi dehşete düşürdü.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Nüfus kütüğüne 'Erol' yazıyordu!  Bu mesaj kafa karıştırıcıydı.Nüfus kütüğüne 'Erol' yazıyordu! Bu mesaj kafa karıştırıcıydı.
Karısını öpmeye doyamadı! Karısını öpmeye doyamadı! “Hadi tatlım”
İlk kesin haber ŞİMDİ geldi!  O dizi final yapıyorİlk kesin haber ŞİMDİ geldi! O dizi final yapıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş