Oltan'a kim ihanet ediyor? Cem Bender kaç yaşında, hangi dizide rol aldı?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Oltan karakteri Aldatmak dizisindeki karakterler arasında yer almaktadır. Peki Aldatmak dizisindeki Oltan kimdir?

Aldatmak dizisindeki Oltan kimdir?

Cem Bender, Aldatmak dizisinde Oltan'ı canlandırıyor.

Cem Bender, 1 Ocak 1965'te Trabzon'da doğdu. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nde tamamladı. Daha sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde Şehir ve Bölge Planlama alanında yüksek lisansını tamamladı.

Cem Bender 1.70 metre boyunda ve 55 kilodur. Altın Portakal Ulusal Film Yarışması'nda En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'ne aday gösterildi.

Yer aldığı yapımlar

Sultan Makamı, Seher Vakti, Gizli Yüzler, Güz Ağrı, Evdeki Yabancılar, Kurt Seyit ve Şura gibi çok sayıda yapımda rol alan Cem Bender, Show'da yayınlanacak olan Alev Alev dizisinin kadrosunda yer alıyor. TELEVİZYON. 1990 yılında sinemayla tanışan oyuncu Berdel filminde Mahmut karakterini canlandırdı. Daha sonra Sultan Makamı, Karmakarışık, Şafak Vakti, Tutsak Kalpler, Rüya Gibi, Saklı Yüzler, Kara Yılan, Sonbahar Hüznü, Gül Dünyası, Labirent, Muhteşem Yüzyıl, Ağır Yeni Dünya, Evdeki Yabancılar, Sessiz, Çıplak Gerçek, Senin Hikayen, Kurt. Seyit, Şura Gülperi ve Şura Gülperi gibi dizi ve filmlerde rol aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir