Oğluna cinsel istismarda bulunduğu iddiası! Ender Saraç duruşmada azarladı… Çocuğa kayyım talebi

Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Ender Saraç hakkında, sosyal medyada yayılan oğluna cinsel istismarda bulunduğu iddiaları üzerine dava açıldı. Sanık Ender Saraç, avukatlarıyla birlikte İstanbul 34. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya geldi. Duruşmaya anne Benan Saraç da geldi.

Çocuk mağdur MS, duruşma sırasında pedagog eşliğinde ayrı bir odada tutuldu. İfadesi alınan anne Benan Saraç, cinsel istismar olayına bizzat tanık olmadığını belirterek, şunları söyledi: “Oğlum okula gitmeden iki hafta önce bana bunu anlattı. Böyle bir şeyin olabileceğine inanmıyordum, sorguladım. oğlum ama bunu yapamadım, bu yüzden hemen şikayette bulunmadım çünkü oğlumun babasına kızdığını ve okuldaki danışmanların önünde benimle çok tartıştığını biliyordum. Okulda da bana neden şikayet etmediğimi sordular. Ben de oğlumun babasına kızdığını düşündüğüm için kamuya açık boşanma davası açmayı düşündüğümü söyledim. bir anne olarak ben. Oğlumu yönlendirmedim” dedi.

“Şikayet etmiyorum”

Oğlunun daha sonra doğruyu söylediğini iddia eden Saraç, şöyle konuştu: “Oğlumu zaman zaman sorguladığımda ağlayarak bana doğruları anlattı. Böyle bir olayın yaşanmadığını söyledi. Babası konusunda hayal kırıklığı yaşadı. Sürekli benimle tartışıyor ve çocukların önünde şiddet uyguluyordum. Olay basına yansımadığı için rapor istemeye hiç gitmedim.” “Ben yaptırdığımın yansıtılmasını istemedim. Bu kesinlikle doğru değil, çünkü cinsel istismar olduğuna inansaydım, Benan Saraç'ın açıklamasından sonra şikayetçi olurdum. tanıklar.

“Evde çıplak dolaştığı yönündeki suçlamalara karşı…”

Sanık Ender Saraç, şunları söyledi: “Şiddet kullandığım yönündeki ifade tamamen yalandır. Bir keresinde oğlum giyinirken, kötü koku duyduğu için kolundan tutup tuvalete götürdüm. Vegan oldum ve aç olduğu için dayanamadım, yemeği çatala koyup ağzına koydum.” “Evde çıplak dolaştığım yönündeki suçlamalara maddi ve manevi zarar verdim. Suçu işlemediğim aşikar, bir an önce beraat edip normal hayatıma dönmek istiyorum.

Aile Bakanlığı avukatı, annenin şikayetçi olmaması üzerine mağdur çocuk için temsilci kayyım atanmasını talep etti. Mahkeme, 15 yaş altı çocuğa temsilci kayyım atanması talebiyle sulh hukuk mahkemesine muhtıra yazılmasına karar verdi. Duruşma ertelendi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cinsiyetini değiştirmişti!  İç çamaşırlı pozlarını paylaştı... Cinsiyetini değiştirmişti! İç çamaşırlı pozlarını paylaştı… “Kadın oldun, buna inandık”
Sözleri tepki çekti, kocası dalga geçtiSözleri tepki çekti, kocası dalga geçti
Belirlenen ilk günde itiraf!  Dayanamadı ve kenara çekti... Belirlenen ilk günde itiraf! Dayanamadı ve kenara çekti… “Kızdım” dedi ve açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş