Mustafa Karataş bunu “Bir adam karısıyla yatarken…” diyerek açıkladı! Zahide Yetiş kendini tutamadı

Sahur programında Zahide Yetiş ile Mustafa Karataş'ın sohbeti gündem oldu. Zahide Yetiş'in cinsel hayatıyla ilgili sorduğu soru dikkat çekti.

Sunucu, “Cinsel ilişki sırasında eşek gibi tırnak içinde söylüyorum, tamamen soyunmayın çünkü orada melekler var. Acaba ne olabilir?” utanarak sordu.

Mustafa Karataş şöyle bir örnek verdi: “Öncelikle kusura bakmayın, eşekler çalmaz, insanlar çalar. Bu benzetme yanlıştır.”

ÜNLÜ SUNUCU BUNU SÖYLEDİ VE UTANDI

Karataş, “Erkek hanımıyla yatarken melekler görmesin diye başını açmaz” deyince Zahide Yetiş dayanamayıp şöyle dedi: “Başını açmaz ama…” Sunucu o an kendine hakim olamadı ve kameranın arkasına dönerek “Beni güldürme” dedi.

uuuuuu
İlahiyatçı sözlerine şöyle devam etti: “Bir gün adam dedi ki, 'Hanım, 'Başını aç, o melekler gitsin' dedi. 'Ben de Bismillah, şeytan gitsin derim,' dedi. gelin birlikte baş başa kalalım. Peki yalnız kalmalısınız, çıplak olsanız da olmasanız da dinde günah değildir…” “Eşiniz olan kadının vücudunu göstermemesi zaman kaybıdır.” adama” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ayça Ayşin Turan'a umreye giden erkek arkadaşı Mehmet Aslan sorulunca...Ayça Ayşin Turan'a umreye giden erkek arkadaşı Mehmet Aslan sorulunca…
Osman fabrikasına flaş transfer!  Çok güzel bir isim eklendiOsman fabrikasına flaş transfer! Çok güzel bir isim eklendi
Onlyfans'ın potansiyeli günün gündemidir!  Kazançlarıyla ilgili bomba yorumOnlyfans'ın potansiyeli günün gündemidir! Kazançlarıyla ilgili bomba yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir