Murat Övüç'ün sahnesi iptal edildi! Parasını geri alamayan vatandaşlar isyan etti

Murat Övüç'ün 26 Ocak'ta Bilecik'teki düğün salonunda sahne aldığı kadınlar matinesi büyük ilgi gördü. Aynı şirket, o gün Mart ayında Murat Övüç'ü tekrar Bilecik'e getireceğini açıklamıştı.

Bunun üzerine 4 Mart 2024'te aynı düğün salonunda yapılması gereken kadınlar matinesi 2 gün önce iptal edildi. Ön sıradan 400 TL, arka sıradan ise 300 TL tutarında bilet alan vatandaşlara paralarının 3 gün içinde iade edileceği söylendi. Bu para iade edilmeyince 200'e yakın kişi mağdur oldu.

AW172744_03

“HAKLARIMIZI SONUNA KADAR ARAYACAĞIZ”

Bunlardan Önder Özmen ile etkinliğin organizatörü Zehra Büşra İ, eşine 400 liralık ön sıra bileti aldı. Kendi adına para transferi yaptığını açıkladı. Murat Övüç'ün sahne alacağı kadınlar matinesinin 2 gün önce iptal edildiğini telefonuna gelen mesajla öğrendiğini söyleyen Özmen, şöyle konuştu: “Bilecik'te etkinlik düzenleyeceğini söyleyen kişilere rezervasyon yaptırmışlar. ve bu etkinlikten iki gün önce iptal edildi. Paralarının üç gün içinde iade edileceğini söyleyip ardından telefonlarını bloke eden bir tür dolandırıcılıktı.” “Bu yapıldı. 200'e yakın kişi bu şekilde parası çalınarak mağdur oldu. Düğün salonunun bu dolandırıcılık olayına karışması söz konusu değil. Biz haklarımızı sonuna kadar savunacağız” dedi.

AW172744_01
Bu içerik Ceylan Yıldız tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özel hayat sorusuna bomba cevap: Hayranımla....Özel hayat sorusuna bomba cevap: Hayranımla….
Şu sözlerle isyan etti: “Burası Antalya, yazıktır” diyerek isyan etti! O anlar günün olayı haline geldi
Saçlarından bahsediyorduk!  Saçlarından bahsediyorduk! “Peruk takıyor musun?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir