Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan annesiyle ilgili ilginç sözler! “Zorla çıkacak”

1988 doğumlu Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu'nun Metin Akpınar'ın kızı olduğu ortaya çıktı. İkiz kardeşlerden Duygu Nebioğlu ile babası arasında gerginlik yeniden alevlendi.

Nebioğlu, usta sanatçının yoksulluk belgesinin iptal edilmesini istediğini söyleyerek kendisini azarlamıştı.

Metin Akpınar'ın kızı son paylaşımıyla yeniden gündem oldu. “Mücadelemi tüm hızıyla sürdüreceğim” diyen Nebioğlu, şunları ekledi: “Annem olmasa da sorun değil, onu da mahkeme çıkarır.”

Duygu Nebioğlu, şöyle devam etti: “Kendi isteğiyle dışarı çıkmak istemedi, o yüzden çıkacak, sonra da zorla çıkacak.”

İyi oyun

“TEHDİTLERLE KARŞILAŞIYORUZ”

Henüz iki aylıkken anneleri tarafından Antalya'nın bir köyünde bakıcıya bırakılan tek yumurta ikizleri, Çocuk Esirgeme Kurumu'nda devlet koruması altına alındıktan sonra Nebioğlu ailesi tarafından sahiplenildi.

Annesinden bahseden Duygu Nebioğlu, şunları söyledi: “Annem hamile olduğunu 4 aylıkken öğrendi. Babam annemin bize hamile olduğunu biliyordu. Annem Metin Akpınar'ın setine giderek ona haber verdi. hamileydi ve tehditlerle yüzleşmek zorunda kaldı, çok korkmuştu.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, paylaşılan videonun ardından intihara teşebbüs etti: Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, paylaşılan videonun ardından intihara kalkıştı: “Olmadı, artık dayanacak gücüm kalmadı”
Tatilde birlikte vakit geçirdiler!  Pozları beğeni topladıTatilde birlikte vakit geçirdiler! Pozları beğeni topladı
Cansu Taşkın'ın kardeşi bu kez Sinan Akçıl'ın mesajını ortaya çıkardı!Cansu Taşkın'ın kardeşi bu kez Sinan Akçıl'ın mesajını ortaya çıkardı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir