Meriç Aral 'evlilik' sorusunu yanıtladı

genişletmek

Şarkıları haftalardır popüler ve başarılı olan, konserleriyle tüm Türkiye'yi dolaşan Mert Demir, müzik kariyerinin ilk Harbiye konserini BKM organizasyonuyla gerçekleştirdi. Ünlü müzisyen, biletleri aylar önce satışa çıkan ve biletlerin 4 saatte tükendiği konserde sevenleriyle keyifli bir heyecan paylaştı.

Hit şarkılarıyla Türk pop müziğinin en büyük ismi Mert Demir, en sevilen şarkıları ve benzersiz performansıyla dün akşam BKM organizasyonuyla ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı. Konsere katılanlar arasında Serenay Sarıkaya, Meriç Aral, Zeynep Tuğçe Bayat, Melisa Döngel gibi ünlü isimler de vardı.

Mert Demir, konserine gelen ve eğlenen sevgilisi Sarıkaya'nın gözlerinin içine bakarak “Gözlerime Bak” şarkısını söyledi. Şarkılara coşkuyla eşlik eden ünlü oyuncu, konsere “O gömlek benim” yazan tişörtle katıldı ve sevgilisiyle sahnede poz vermeden edemedi!

Mert Demir'in konserine aynı dizide rol alan Serenay Sarıkaya'nın yakın arkadaşı Meriç Aral da katıldı. Ünlü isim, konser öncesinde basının kendisine yönelttiği sorulara samimi yanıtlar verdi. Aral, en yakın arkadaşları Serenay Sarıkaya ve Mert Demir'in aşk hayatını şu ifadelerle yorumladı:

Gerçekten seviyoruz. Dostlarımız… Mutlu olsunlar, ikisi de hep mutlu olsun. Onlar mutluysa biz de mutluyuz.

Serkan Keskin'le 2 yıldır devam eden düğün dedikodularına ilişkin Meriç Aral, “Her zaman ertelenmez. Bir gün olur ama henüz tarihi belli değil. tam olarak örtüşemiyor çünkü çalışıyoruz. Bunu organize etmek çok zor.” Çok şükür her şey yolunda, “Maşallah” deyip kıçımızı kaşıyalım. o güldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir