MasterChef'te bir sonraki tura kim çıktı? 30 Haziran 2024 MasterChef'i kim kazandı? İşte düelloların kazananı!

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

MasterChef Türkiye'de ana kadro seçmeleri devam ediyor. Dün akşam ise yarışmacılar ikinci tur elemelerine katıldı. Üçlü eleme düellosunda yarışmacılar süt helvası, sebzeli çorba ve petso soslu mantı hazırladı. Geçer puan alan yarışmacılar 3. tura yükseldi.

Pazar akşamı ilk turda Mohtaram, Şehriban ve Zübeyde süt helvası hazırlamak için karşı karşıya geldi. Şeflerin değerlendirmesine göre gecenin kazananı Zübeyde oldu.2. Bir sonraki elemelerde şefler Deniz, Büşra ve Sema'dan İtalyan yemeği sebzeli çorbayı hazırlamalarını istedi. Süre sonunda şeflerin kararıyla bu turun galibi Deniz oldu.

MasterChef bir üst tura yükseldi 30 Haziran 2024 MasterChef'i kim kazandı İşte düelloların kazananları

Huriye, Zehra ve Sinem bu kez gecenin bir başka yemeği olan petso soslu köfte için üçlü düelloya girişti. 30 dakikalık süre sonunda üçlü mücadeleyi Huriye kazanarak bir üst tura yükseldi.

Nefes kesen bölümün son etabında bu sefer Karnıyarık vardı. Şefler yarışmacılara bu menüyü hazırlamaları için 40 dakika süre verdi. Enes, Kağan ve Ali İhsan'ın mücadele ettiği düello sonunda liderler kararını açıkladı. Gecenin son yemeğini Enes kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir