MasterChef yarışmacısı, şef Mehmet'i sözleriyle çılgına çevirdi! 'Burada duralım' dediğimde… O anlar günün gündemi oldu

MasterChef Türkiye'nin yeni sezonunun ana kadrosunu belirleme hazırlıkları devam ediyor. Her gün birçok yarışmacı ana kadroda yer almak için mücadele ediyor.

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde, özel yatta iş adamı aşçısı olduğunu iddia eden Deniz Yılmaz'ın eylemleri ve konuşmaları yer aldı.

Çıldırdı

Deniz mahsulleri ve balkabaklı risottoyu hazırlayan Yılmaz, jüriden “evet” almayı başarsa da yaptığı konuşmayla şef Mehmet'i çılgına çevirdi. Yemeğinin tekniğinde doğru ilerlediğini söyleyen Şef Mehmet, yarışmacının sözünü kesmesi üzerine çok sinirlendi.

Denis 1

Mehmet şefin “Sen ve ben böyle kavga edeceğiz” sözlerinin ardından yarışmacının “Burada duralım” demesi üzerine ünlü şef çok sinirlendi ve “Allah'ım bana sabır ver” diyerek tepki gösterdi.

mehmet aşçı 2

O ANLARA YAPILAN YORUMLAR

Yarışmadaki o anlar kısa sürede gündem oldu. O anlara ilişkin “Sabrını tam anlamıyla sınadı”, “şeflerin sabırlı olması iyi oldu”, “kendinden emin görünmeye çalışırken son derece itici görünüyordu” gibi yorumlar yapıldı.

şef Mehmet

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Rapçi Sansar Salvo tutuklandı!Rapçi Sansar Salvo tutuklandı!
Aradığı aşkı buldu!  Yeni sevgilisiyle görüntülendi Aradığı aşkı buldu! Yeni sevgilisiyle görüntülendi
Program yarıda kesildi ve yayından kaldırıldı!  İzleyenler neye uğradığını şaşırdı... Program yarıda kesildi ve yayından kaldırıldı! İzleyenler neye uğradığını şaşırdı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş