MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya yıllar sonra eline ne olduğunu anlattı! Eli her zaman cebinde…

Zaman zaman sosyal medyada Masterchef jürilerinden Mehmet Yalçınkaya'nın sol elini sürekli cebinde tuttuğu söyleniyor. Ancak Şef Mehmet bu konuda genel olarak sessiz kalıyor.

Mehmet Şef son olarak programa katılan bir yarışmacı aracılığıyla başına gelen olayı anlattı.

Yarışmacılardan biri, bir traktörün pervanesine (fragmanda adı geçmeyen) sıkıştığını, bu yüzden lanetlenmiş gibi hissettiğini ve sürekli saklandığını söyleyerek gözyaşlarını tutamadı. Şef Mehmet, “Neden ağlıyorsun?” Söylediklerinden çok etkilendi.

Daha sonra ilk kez kendinden bahseden Mehmet Yalçınkaya, şunları söyledi: “Bu bir lanet değil, bu bir kaza. Bu güne kadar bu konuya hiç değinmedim… Mesela iki oğlumun dövmeleri ellerimde. A benzer bir hikaye aslında iki arkadaşımla oynarken yaşandı…” .

aaaa
Fragmandaki o anlar sosyal medyada da gündem oldu.

Mehmet Şef'in parmaklarının kıyma makinesine sıkıştığı iddia edildi. MasterChef'in son bölümünde şefin bu konu hakkında ne söyleyeceğini merak ettik.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İbiza'daki tatillerini birbiri ardına paylaştı!  Bu yoruma kayıtsız kalamazdı.  İbiza'daki tatillerini birbiri ardına paylaştı! Bu yoruma kayıtsız kalamazdı.
Yapay zekayla karşılaştırıldı ama... Yapay zekaya benzetildi ama… “Hiç alakası yok!”
Survivor'da Sercan'ı banyoda yakaladı!  Atakan'ın adadaki tuvaletinin videosu ortalığı karıştırdıSurvivor'da Sercan'ı banyoda yakaladı! Atakan'ın adadaki tuvaletinin videosu ortalığı karıştırdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş