Kylie Jenner başını örttü ve sosyal medyada şu yorumlar yağdı: “Uff! Çok rahatsız görünüyor.”

Forbes listesinde beş kez üst üste kendi kendini yetiştiren en genç milyarder olmayı başaran Kylie Jenner, tarzıyla bir kez daha gündemde.

Paris Moda Haftası kapsamında Schiaparelli Haute Couture defilesine gelen Kylie Jenner, oldukça iddialı ve dikkat çeken bir tercihe daha imza attı.

26 yaşındaki Jenner, binlerce gümüş mücevherle süslenmiş transparan, vücudu saran pembe korse elbisesiyle kum saati kıvrımlarını sergiledi.

2

Ancak Kylie Jenner'ın elbisesinden çok, başına giydiği tül günün düzeniydi. Pek çok kişi Instagram'da onun moda seçimini sorguladı ve biri şu soruyu sordu: “Bir cibinliğin ne anlamı var?” Ti fenomeni adını almıştır.

3
Bazıları “Çok rahatsız görünüyor” şeklinde yorumlarda bulunurken, bazıları da “Yüzünde ne var?”, “Prezervatifin ucuna benziyor” şeklinde eleştirilerde bulundu.

Kylie Jenner'ın elbisesinin göğüs kısmı da oldukça rahatsız edici bulundu. Ünlü isim, “Her an ortaya çıkacak gibi görünüyor.” şeklinde yorum yapıldı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü modacı Tolga Çam'a tekne yolculuğu sırasında saldırı suçlaması!  Kaptan açıklama yaptı: Kendini mağdur gibi göstermeye çalışıyorÜnlü modacı Tolga Çam'a tekne yolculuğu sırasında saldırı suçlaması! Kaptan açıklama yaptı: Kendini mağdur gibi göstermeye çalışıyor
Oğluyla birlikte kamera karşısına geçti!  1 yıllık sözleşme imzaladıOğluyla birlikte kamera karşısına geçti! 1 yıllık sözleşme imzaladı
Dönüşümüyle dudak uçuklattı!  Onu görenler tanıyamadıDönüşümüyle dudak uçuklattı! Onu görenler tanıyamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir