Kourtney Kardashian bunu doğumdan saatler önce yaptığını itiraf etti! Bir tepkiye yol açtı

Kourtney Kardashian, uzun süredir aşık olduğu müzisyen Travis Barker ile evlendi. Sık sık müstehcen pozlarıyla dikkat çeken çift, çocuk istedikleri haberiyle de adından söz ettirdi.

Mutlu ilişkileri devam eden ünlü çift, geçtiğimiz günlerde ilk çocuklarını kucağına almıştı. Dördüncü kez anne olan Kardashian, son itirafıyla yeniden adından söz ettirdi.

Kourtney Kardashian, eşi Travis Barker ile bebeklerinin Cadılar Bayramı'nda doğmasını istedikleri için 3 cm açıklığı olduğu halde seks yaptıklarını açıkladı.

veya
Kourtney Kardashian, “Eve gittik, akşam yemeği yedik, duş aldık, yatağımızda uyuduk ve işe yarayıp yaramayacağını görmek için seks yaptık” dedi. “Bazen işe yarayabilir” açıklamasının ardından sosyal medyada tepkilere yol açtı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kadir İnanır'ı ziyaret etti ve o türküyü söyledi!  Gözyaşlarını tutamadıKadir İnanır'ı ziyaret etti ve o türküyü söyledi! Gözyaşlarını tutamadı
Kızı baygın halde buldu!  Doktorların sözünü dinlemeyin...Kızı baygın halde buldu! Doktorların sözünü dinlemeyin…
Güzel sunucu eski Beşiktaş kalecisi ile evlendi!  Gelinliği gündem olduGüzel sunucu eski Beşiktaş kalecisi ile evlendi! Gelinliği gündem oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir