Kobra Murat, yeğeninin doğum gününde para saçtı! Çocuğu itti… “Parayı çaldı.”

“Kobra Murat” lakaplı Murat Divandis, yaptığı yatırım açıklamaları, evi ve servetiyle her zaman gündemde.

Eşinin sürekli altına yatırım yaptığı için kendisine kızdığını söyleyen Kobra Murat, daha önce şöyle demişti: “Ben trilyon dolarlık bir insanım. 2 kasa altınımız var. 18 kilo altınımız var. Eşim 'hayır' diyor” Artık altın kasası almayın.” Eşimin, benim ve çocuklarımın parası var. Kızıma dedim ki: “Çocuklarıma yazlık ve evler aldım. 18 evim, 4 yazlığım var” dedi.

Kobra Murat bu kez yeğeni için düzenlediği doğum günü partisiyle adından söz ettirdi. Mynet ve Sayfa 2 haberine göre; Kobra Murat'ın düğün gibi bir kutlama sırasında saçtığı paralar dikkat çekti.

22

Bir çocuk yere saçılan parayı toplamak isteyince Kobra Murat ona kızdı ve ona engel oldu. O anlar sosyal medyada “Bu ne kötü davranış” diye eleştirildi.

“PARAYI ÇALDI”

Eleştirilerin ardından bir açıklama yapan Kobra Murat, şunları söyledi: “Ceylin Alanur'un doğum günü partisine ittiğim çocuk kuzenimin oğlu, teyzemin yeğeni. Grubun Edirne orkestrası sazının kazanacağı parayı 20 kez çaldı. Ben de arkadaşıma söyledim. kuzen: “Yapmayın, şerefsizler para kazanmak için gelirler, yerden çalmasınlar” Eğer yanlış anlaşıldıysam özür dilerim canlarım. dedi.

Ekran görüntüsü

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Atilla Taş hakim karşısına çıktı!  Geçici karar açıklandıAtilla Taş hakim karşısına çıktı! Geçici karar açıklandı
Dedi ki: “Yeter artık” dedi! suç duyurusunda bulundu
Kızına fırlattığı termos silah sanıldı!  İşte istenilen cezaKızına fırlattığı termos silah sanıldı! İşte istenilen ceza

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir