Klinik Psikolog Esra Ezmeci Buket Aydın'ın konuğu oldu! “Cevap vermeyen kadın…” yorumu sosyal medyada olay yarattı

Beyaz TV'de yayınlanan Yeni Baştan programıyla sık sık gündeme gelen klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

İlişkiler konusunda verdiği tavsiyelerle çok konuşulan Ezmeci, sosyal medyada soruları açık açık yanıtlıyor. Her paylaşımı olay olan Esra Ezmeci, bu sefer Buket Aydın'ın programına konuk oldu.

Programda ilişkilere değinen Ezmeci, erkeklerin evlilikten korktuğunu ve boşanmaların arttığını söyledi. Ezmeci ayrıca internetin varlığının olanakları artırdığını ve artık dert olmaktan çıktığını belirterek, fatura ödeme konusunu gündeme getirdi.

aydın buket

TARTIŞMANIN BOYUTU YENİDEN ATEŞLENDİ

Buket Aydın 'Kendimi kadın gibi hissettirme kavramı var ama biz onu dışlamaya başladık. YouTube'da bir program çektim. 'Orada geliştirilen diyaloğun faturasını kim ödüyor?' Böylelikle son aylarda uzun süredir gündemi meşgul eden tartışma konusunu gündeme getirdi.

ezmeci 2

“FATURAYI ÖDEMEYEN KADIN…”

Esra Ezmeci, “Hesap vermeyen kadın aldatılmaya mahkumdur” diyerek şu sözlerle tartışma yarattı.

ezmeci

Ezmeci, 'O adam sana hiç yatırım yapmıyor. Yatırım yapmayan adama ne olur? Hemen başka bir kadına gider ve seni aldatır. Sana yatırım yapmasaydı hatırlanmayacaksın. Senin için hiçbir çaba göstermedi, senin için hiçbir çaba göstermedi. Zorlukla kazandığı parayı sana harcamadı. İşte ne kadar değerli olduğunuz. Yani kadınlar “neden aldatıldım, neden terk edildim?” diye soruyor. Böyle söyleme. Para harcamanıza neden olmayan bir kadın çok daha kolay terk edilir.' dedi.

ezmeci 4

BU SÖZLERE YAPILAN YORUMLAR

Ezmeci'nin şu sözleri sosyal medyada paylaşıldı; “Bir adamın parasını yemek yerine kandırılırdım”, “Sorun hâlâ cüzdanda”, “Hesapları dondurmak için yeni bahane”, “Bu nasıl bir saçmalık” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yağmur Taktaş'ın ailesi ölümüyle ilgili konuştuYağmur Taktaş'ın ailesi ölümüyle ilgili konuştu
Ölüm haberiyle yıkıldı!  Ölüm haberiyle yıkıldı! “2 gün önce evinizdeydik…”
Kendine engel olamadı! Kendine engel olamadı! “Amaç soyunmak değil…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş