“Kızım beni evli bir adama sattı”

ATV'nin gündüz programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine sürpriz bir kaza yaşandı.

18 yaşındaki Sevdiye Bahar, Aralık 2020'de Adana'da şüpheli bir şekilde kaybolan 44 yaşındaki 4 çocuk annesi Hamide Kalkan'ı aramak için Müge Anlı ile birlikte Tatlı Sert programına başvurdu.

Sevdiye Bahar, yıllardır hayatından endişe ettiği annesi Müge Anlı'yı bir gün içinde buldu.

Canlı yayına bağlanan anne Hamide Kalkan, kızıyla ve diğer çocuklarıyla tanışmak istemediğini söyledi.

“KIZIMI GÖRDÜĞÜM İÇİN MUTLU OLMADIM”

Kalkan, “Müge Hanım, sadece sizinle konuşmak istiyorum” diyerek kızına da “O kişinin beni dikkatli dinlemesi gerekiyor” dedi. Müge Hanım, kızımla iki yıl önce tanıştım. Yeni bir hayata başlayalım, birlikte yaşayalım, mutlu olalım dedim. Kızım 16 yaşındayken beni bir adama sattı. Ve o evli bir adam. Onu bana tercih etti. “Ekrem benim için önemli, sen önemli değilsin, sen benim annem değilsin” dedi. Artık çocuklarım yüzünden çekmediğim acı kalmadı. Bu kişiler beni karakola şikayet ederek iftira attılar.
Hangi çocuk annesine elini kaldırır? Saçlarımdan tutup beni sokaklara götürdüler. Oğlum yumruklu kavgada burnumu kırdı ve ağzımdan kan aktı. Onlara nasıl çocuk diyebilirim? Kızımı gördüğüme sevinmedim. Böyle bir çocuk istemiyorum. Bunların hiçbirini istemiyorum. Kendime yeni bir sayfa açtım. “Benim için öldüler” dedi.

M12

Annesinin bu sözlerinin ardından genç kız, gözyaşları içinde annesini tekrar arayarak, “Ne olur gel anne, her şeyden vazgeçtim” dedi. Sonumun ölüm olacağını bilerek geldim. Çevrenizdekilerden korktuğunuz için böyle konuşuyorsunuz. Seni de yendiklerini biliyorum. “Çık dışarı, ben de mağdur olayım” dedi.

Ancak anne Hamide Kalkan'ın kararını kimse değiştiremedi. Kalkan çocuklarıyla görüşmek istemediğini söyledi.

M11

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Olaylar bitmiyor!  Yemek yerken yakalandıOlaylar bitmiyor! Yemek yerken yakalandı
Yüzündeki değişiklik dikkat çekti!  Sosyal medyayı salladıYüzündeki değişiklik dikkat çekti! Sosyal medyayı salladı
Sakal bıraktı ve türban taktı!  Hayatının nasıl değiştiğini anlattıSakal bıraktı ve türban taktı! Hayatının nasıl değiştiğini anlattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir