Kızılcık Şerbeti'nin “pembe kızı” Sibel Taşçıoğlu'nun ünlü model Demet Şener ile akraba olduğu ortaya çıktı! Bunu görenler çok şaşırdı

Cuma akşamlarına damga vuran Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Pembe karakteriyle adından söz ettiren Sibel Taşçıoğlu, dizideki performansıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Son dönemde yıllar önce ortaya çıkmasıyla gündeme gelen Taşçıoğlu'nun ünlü model Demet Şener ile akraba olduğu ortaya çıktı.

GÖRENLER ÇOK ŞAŞIRDI

Demet Şener'le davet üzerine görüşen ve Sibel Taşçıoğlu'nun akraba olduğunu duyanlar çok şaşırdı. Şener, Sibel Taşçıoğlu ile fotoğrafını paylaşarak, “Sevgili Sibel Taşçıoğlu benim Pinkom'um… Akraba olduğumuzu biliyor muydunuz?” dedi.

ŞENER

Şener'in bu paylaşımının kısa sürede beğeni alması görenleri çok şaşırttı. Ünlü modelin “Nasıl akraba oluyorlar?” şeklindeki bu paylaşımına “çok şaşırdım”. Buna benzer yorumlar yapıldı.

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Rapçi Sansar Salvo tutuklandı!Rapçi Sansar Salvo tutuklandı!
Aradığı aşkı buldu!  Yeni sevgilisiyle görüntülendi Aradığı aşkı buldu! Yeni sevgilisiyle görüntülendi
Program yarıda kesildi ve yayından kaldırıldı!  İzleyenler neye uğradığını şaşırdı... Program yarıda kesildi ve yayından kaldırıldı! İzleyenler neye uğradığını şaşırdı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir