Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, tarzıyla Cannes'da adından söz ettirdi! “Çok kalitesizsin”

Kızılcık Şerbeti dizisinin senaristi Melis Civelek'in kızı Feyza Civelek, hem dizideki rolüyle hem de yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren bir isim.

Kızılcık Şerbeti'den Nilay Feyza Civelek diziden bahsederken, başörtülü Nilay'ın yakında ortaya çıkacağını söyledi. Yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, şimdi de Cannes tarzıyla gündemde.

Pembe stiliyle Cannes'a giden Feyza Civelek, sosyal medyada ses getirdi.

Ekran görüntüsü 2024-04-10 071945

Parlak mini etek ve pembe bluzuyla dikkat çeken oyuncu, sosyal medyada 'kukla' olarak değerlendirildi.

UU

PERUK TAKMA NEDENİ

Feyza Civelek daha önce hastalığına ilişkin şunları söylemişti: “Bir köpeğim vardı, öldü. Köpeğimi çok severdim, 11 yıl benimle yaşadı. O benim oğlum gibiydi. Köpeğimi kaybettim ve ben sırtıma dövme yaptırdı. Onu kaybettikten sonra sedef hastalığına yakalandım. Üzüntü ve ıstıraptan dolayı alopesi areata oldum. Birçok kez.” “Zor zamanlar geçirdim ve bu benim için biraz dönüm noktası oldu.” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Final yaklaşırken bomba ayrımı!Final yaklaşırken bomba ayrımı!
Aylık kazançlarla ilgili soruya öyle bir cevap verdi ki... Aylık kazancı sorulduğunda şu cevabı verdi: “Bütün mal varlığımla…”
Deli Yürek'ten Zeynep her şeyi bırakıp kendini bu işe adadı!  sınırları zorladıDeli Yürek'ten Zeynep her şeyi bırakıp kendini bu işe adadı! sınırları zorladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir