Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu'nun kırıldığını itiraf etti! “Cannes'da barıştılar”

Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih rolüyle gündeme gelen Doğukan Güngör, eski sevgilisi ve rol arkadaşı Sıla Türkoğlu ile yaşadığı iddia edilen öpüşme krizine değinmesiyle dikkat çekti.

Güngör, Cannes'da eski aşkına övgüler yağdırınca yine gündem oldu.

“DOĞUKAN BİR ADIM ATTI”

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, Birsen Altuntaş'ın programına konuk oldu. Civelek konuşmasında şunları söyledi: “Hem Sıla'yı hem de Doğukan'ı arkadaş olarak çok seviyorum ama tabii ki Doğukan'a daha yakınım.”

Kızılcık Şerbeti'nden Nilay Feyza Civelek, şunları söyledi: “Daha önce arkadaşlıkları vardı, sonra kırıldılar ama şimdi barıştıkları için çok mutluyum. Cannes'da barıştılar zaten. Cannes'da da barıştılar. Sanırım Doğukan He ileri bir adım attı ve olgunluk gösterdi.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beria Özden, Aleyna'nın Yunus Emre hakkında söylediklerini duyunca çılgına döndü! "Küstah, şımarık..."Beria Özden, Aleyna'nın Yunus Emre hakkında söylediklerini duyunca çılgına döndü! “Küstah, şımarık…”
Cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu!  İşte 37 kiloya düşen Nihal Candan...Cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu! İşte 37 kiloya düşen Nihal Candan…
Nihal, Candan'dan tutuklandıktan sonra boşandı!  Mehmet Faruk Çiçek hakkında bomba açıklamaNihal, Candan'dan tutuklandıktan sonra boşandı! Mehmet Faruk Çiçek hakkında bomba açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş