Kızılcık Şerbeti Giray'ı Kaan Taşaner kendini tutamadı! Feyza Civelek'e inanılmaz sözler

Kızılcık Şerbeti dizisinin ünlü oyuncuları Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu arasında gerginlik yaşandığı, öpüşme krizi yaşadıkları ve kırgınlığın Cannes'da sona erdiği bildirildi.

Dizide Nilay karakterini canlandıran senaristin kızı Feyza Civelek, bir röportajında ​​şunları söyleyerek krizi alevlendirdi: “Aşık olunca dünyayı sarsan ama ayrılıktan sonra düşman haline gelen insanlar var.” Yapımcıyı arayıp “Ben bu rolü oynamayacağım” diyenler de var.

Civelek, son röportajında ​​ikili arasında bir ilişki olduğunu ve kırgınlığın Cannes'da sona erdiğini belirtti.

Kızılcık Şerbeti'nde Giray Şifacıgil karakterini canlandıran Kaan Taşaner, TV100'de yayınlanan Magazin Hattı programında bu olaylarla ilgili yaptığı açıklamada Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör arasında yaşananları anlatan Civelek'e de hararetli sözler sarf etti.

Ekran görüntüsü

“POPÜLER OLAMAZSINIZ…”

Feyza Civelek'in sette yaşananları basına aktaran oyuncu, şunları söyledi: “Oyuncular normalde çok çekingendir ama Feyza öyle değil. Eğlenceli bir karakter. Feyza gibi insanların çok açık sözlü olması gerekiyor çünkü onun karakteri sürekli patlıyor. sette yaşanan olaylarla ilgili bombalar.”

Sosyal medyada “Senaristin annesine haber vermeyin, rolü hemen azaltır”, “Duygusuz olduğunu söyleyemezdi”, “Feyza olay çıkaracak” yorumları yağdı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kim Milyoner Olmak İster'de sürpriz anlar?  İlk soruda elenen yarışmacı heyecanına yenik düştü.Kim Milyoner Olmak İster'de sürpriz anlar? İlk soruda elenen yarışmacı heyecanına yenik düştü.
Yüzüklerin Efendisi'ndeki Kral Théoden öldüYüzüklerin Efendisi'ndeki Kral Théoden öldü
Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! "Keşke böyle olmasaydı"Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! “Keşke böyle olmasaydı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir