Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur, yaşadığı dehşeti “Kafama bıçak dayadılar” diyerek anlattı! Kaza gecesinden yeni detaylar… O görüntüler ortaya çıktı

Uzun bir aradan sonra YouTube'da yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasıyla tanınan fenomen Eslem Sena Nur, önceki gün yaşadığı saldırıyı anlattı. O geceye ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Şişli Harbiye'de bir eğlence mekanında meydana gelen olayda, gece arkadaşı Nisa Nur Taşkıran ile birlikte eğlence mekanına gelen Eslem Sena Nur, o gece evine gitmek için taksi çağırdı.

Genç fenomen beklerken tuvalete girdi ve kendisi kabindeyken iki kadın kapıyı zorlamaya başladı. Sözlü tartışmanın ardından iki kadın, genç fenomeni kabinden çıkarıp dövmeye başladı.

22

BENİ TUVALETTEN ÇIKARARAK ÖLÜME KADAR EĞDİRDİLER

Genç fenomen banyo zeminine yerleştirildi ve ölene kadar dövüldü ve kafasına yüksek topuklu bir ayakkabıyla vuruldu. Saldırganların elinden çaresizce kaçan Eslem Sena Nur, dışarıda yeniden saldırıya uğradı.

Çevredekilerin müdahalesiyle kurtarılan genç fenomen, ambulansla hastaneye kaldırılarak, ihbar üzerine müdahale eden sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalenin ardından tedaviye alındı. Saldırı anları ve yaşananlar güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi.

33

ŞOK OLARAK HASTANEYE GİTTİ VE BAŞINA 12 DİKİŞ ATILDI

Hastanede tedavi altına alınan Eslem Sena Nur'un kanlar içinde olduğu ve başına 12 dikiş atıldığı anlaşıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatan Şişli polisi, olay yerindeki güvenlik kameralarının görüntülerini inceleyerek görgü tanıklarından ifade istedi.

Yapılan incelemelerin ardından genç fenomene saldıran kişinin Seyran Y. olduğu, yüksek topuklu ayakkabıyla vuran kişinin ise Fadime A. olduğu belirlendi. Gözaltına alınan Seyran Y. ve Fadime A. hakkında soruşturma açıldı. Kendilerinden şikayetçi olan Eslem Sena Nur hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

44

İfadesi alınan Eslem Sena Nur, kız arkadaşıyla gittiği eğlence mekanında tuvalete gittiğini, tanımadığı iki kadının tuvalete giderek kapıyı sertçe vurduğunu, ardından sözlü tartışma yaşadıklarını söyledi. ve banyodan çıktıktan sonra koridorda tartıştılar ve başından vuruldu.

55

Emniyette ifadesi alınan ve işlemleri tamamlanan Seyran Y., savcılığın talimatıyla polis tarafından serbest bırakılırken, adliyeye sevk edilen Fadime A. ise adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Savcılık tarafından adli kontrol.
,

“KAFAMIZA BIÇAK DAYDILAR”

Kan nedeniyle geride kalan Eslem Sena Nur, yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlattı. Nur, “Kız arkadaşımla birlikte şantiyedeydik. Eve gitmek için taksi çağırdık ve bekledikten sonra tuvalete gittim. Benden sonra üç kız geldi. Bunun bir komplo olduğunu düşünüyorum. Lavaboda üzerimde hiçbir şey yokken kapıyı itmeye çalıştılar. Dışarı çıktığımda benimle tartıştılar.

Nedense dayak yiyeceğimizi anladım çünkü bir kızın elinde çakı vardı. Orada bana saldırmaya çalıştılar, ben de kaçmaya çalıştım. Orada beni biraz dövdüler. 2 kız beni yere serdi ve mahvetti. Kafama da küçük bir bıçak sapladılar. Daha sonra beni merdivenlerden aşağı attılar. Kafamda 12 nokta var. Her kötülüğün içinde bir iyilik vardır diyoruz. Şu an polis karakolundayım. Arkadaşınızın ifadesini alıyoruz. “Bunlara ne gerek vardı?” dedi.

(IHA)Bu içerik Öznur Yaslı İkier tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
2025'ten sonra olacakları tek tek sıraladı!  2025'ten sonra olacakları tek tek sıraladı! “Herkes delirecek”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir