Kırmızı Gül Tomurcukları'ndaki o sahne çok konuşulan bir konu oldu! Cüneyd ve Zeynep sahnesine yorum yağıyor! “Böylece senden kaçıp ders çalışabilirim”

Yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen Kırmızı Goncalar dizisi her bölümüyle sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Özgü Namal ve Özcan Deniz'in rol aldığı dizinin son bölümünde Mert Yazıcıoğlu'nun canlandırdığı Cüneyd karakteri ve Mina Demirtaş'ın canlandırdığı Zeynep karakterinin sahneleri yer aldı.

Cüneyd Zeynep'e; “Şimdi sana bir kez soracağım. Rahimde hem yalan hem de gerçek vardır. Annenin pislik yapmayacağını biliyorum. Seni o eve o mu götürdü?” diye sordu ve nedenini sordu.

O SAHNE GÜNDEMDEYDİ

Zeynep “Ben de okuyabileyim” dedi. “Böylece senden kaçıp ders çalışabilirim” diye yanıtladı. Zeynep'in cevabı üzerine Cüneyd dönüp gitti.

seynep

Cüneyd'in Zeynep'e nasıl bir ceza vereceğini merak eden Cüneyd, akşam saatlerinde Zeynep'i arayıp konuşmak istedi. Cüneyd, Zeynep'e şunları söyledi: “Seni tutamıyorum biliyorsun. Beni tanıyor musun. Seni tanımıyordum. Seni cezalandırmayacağım. “Bu sırrı yanımda taşıyarak seni cezalandırmadığım için cezasını çekeceğim” dedi.

111

YORUMLAR KALDIRILDI

İkilinin arasındaki bu sahneler sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada; “Muhteşem bir sahneydi”, “Çok duygusal bir sahneydi”, “Bu sahnenin bende yarattığı duyguları atlatamıyorum”, “Çok güzel konuştu” gibi yorumlar yapıldı.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Etkinlik gönderiliyor!  Etkinlik gönderiliyor! “Sakız çılgınlığı bile…”
Didem Soydan'dan Murat Kurum'dan muhteşem paylaşım! "Kalbimde özel bir yerde..."Didem Soydan'dan Murat Kurum'dan muhteşem paylaşım! “Kalbimde özel bir yerde…”
Maddi sıkıntılar yaşadı... Referans Seçil Erzan: Maddi sıkıntılar yaşadı… Seçil Erzan'a atıf: “Türkiye için çok daha büyük felaketlere sebep olurdum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir