Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 100 bin TL değerindeki futbol sorusu sansasyon yarattı! Kenan İmirzalıoğlu kendini tutamadı

'Kim Milyoner Olmak ister?' Yarışma her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi ekrana yapıştırmayı başardı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster?” programında sorulan 100 bin liralık soru sosyal medyada çok konuşuldu.

RAKİP MARKALI TRABZONSPOR

Yarışmada sorulan 100 bin soru şu şekildeydi:

“Süper Lig tarihinde 1959'dan günümüze kadar üst üste 90 iç saha maçında yenilmeyen 'en uzun süre evinde yenilmeyen takım' unvanını hangi takım elinde tutuyor?”

kimmilyonermakister7

Seçenekler şuydu: A) Trabzonspor, B) Fenerbahce, C) Galatasaray, D) Beşiktaş. Yarışmacı bu soruda yüzde elli jokerini ve çift cevaplı jokerini kullandı.

Yarışmacı sonunda A seçeneği olan Trabzonspor'u seçerek doğru cevabı verdi ve büyük bir başarıya imza attı.

kimmilyonermakister6

Bu durum yarışmanın heyecanını daha da artırdı ve sosyal medyada çok konuşuldu.

“UZUN ZAMANDIR ŞENOL HOCA…”

Kenan İmirzalıoğlu soruyla ilgili şunları söyledi:

“Umut Bey son iki seçeneğe geldiğinizde çok şükür ilk tercihiniz olarak Tranzonspor'u seçmişsiniz, yoksa ülkeye girişiniz zor olurdu. Böyle bir şey olabilir mi? Şenol'un rekor bir dönemi var. Güneş kalesini kapatmış olabilir mi? Şeol Hoca kaleyi kapatmış, gol yememiş.

Kenan İmirzalıoğlu, şöyle devam etti: “Galatasaray'ın böyle bir serisi olsaydı, yaşımın yetmediği zamanları hatırlardım.”

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
25 yaşındaki sevgilisine aşık olduğu anlar artık sıradanlaştı25 yaşındaki sevgilisine aşık olduğu anlar artık sıradanlaştı
Kahtalı Miçe'den acı haber!Kahtalı Miçe'den acı haber!
"20 yıldır ceketim olmadı" Dedi!  Acun Ilıcalı'nın montunun fiyatı sosyal medyada gündem oldu“20 yıldır paltom yok” dedi! Acun Ilıcalı'nın montunun fiyatı sosyal medyada gündem oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş