Hasan Can Kaya, Survivor Hanzade'nin kız arkadaşıyla birlikte Talkers'a katılmasına dayanamadı… Çiftle ilgili söyledikleri olay oldu! “Bu bir profil meselesi gibi, değil mi?”

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın üstlendiği The Talkers, her hafta Exxen'de yayınlanıyor.

Talkers dizisinin hemen hemen her bölümü hakkında çok fazla konuşma yapılıyor. Program aynı zamanda sosyal medyada sıklıkla trend konu olmayı da başarıyor.

Survivor Hanzade, programın sezon finaline sevgilisi Kemal Teksal ile katıldı. Ünlü komedyen duracak ikiliyi soru bombardımanına tuttu.

“KENDİSİNE EL VERDİ”

Kaya, “Hanzade Survivor'dan. Kiminle geldin Hanzade?” diye sordu. Hanzade cevap verdi: “Erkek arkadaşım Kemal'le geldim.”

Ünlü komedyen bu kez sordu: “Peki Kemal ne yapıyor?” diye sordu. Soruyu yanıtlayan Hanzade'nin kız arkadaşı, “Müzikle ilgileniyorum. DJ diyebiliriz.”

HANZADE444

Hasan Can Kaya duracak mı? Cevabı yapıştırdı. Kaya, “Profil böyle değil mi? Hanzade parasını yiyor gibi değil mi? Anadolu'da 'Ne paraya ne davaya' diyorlar, demek istedikleri bu olsa gerek” dedi. Kadınlar alışveriş yaparken mutluydu, kendine bir randevu aldı ve parasını ödedi.” .

Kaya'nın sözleri sosyal medyada gündem oldu.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eşi müjdeli haberi verdi!  Baba olEşi müjdeli haberi verdi! Baba ol
İstanbul'u bırakıp Ege'ye yerleşti... Lüks evini görenler şaşkına döndü.İstanbul'u bırakıp Ege'ye yerleşti… Lüks evini görenler şaşkına döndü.
Kendisine mesaj gönderen bir takipçisinin isteğini ortaya çıkardı! Kendisine mesaj gönderen bir takipçisinin isteğini ortaya çıkardı! “Karaborsada…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş