Hasan Can Kaya acil ameliyata alındı! Son durumunu anlattı

YouTube'da yayınlamaya başladığı “Konuşanlar” programıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı ile anlaşarak kariyerine Exxen'de devam etme kararı aldı.

Talkers programının her bölümüyle sosyal medyada gündem olmayı başaran ünlü komedyenden korkutan bir haber geldi. Hasan Can Kaya, dün sabah evinin bahçesinde arkadaşlarıyla futbol oynarken omzunun üzerine düştü. Artan ağrılar nedeniyle hastaneye kaldırılan ünlü komedyen, omuzunda kırıklar yaşadı.

ACİL AMELİYATA GÖTÜRÜLDÜ

Daha sonra Hasan Can Kaya, 5 saat süren acil ameliyata alındı. Komedyenin ameliyatının başarılı geçtiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

TURU ERTELENDİ

Hastanede birkaç gün istirahat edecek olan ünlü komedyenin, 24 Nisan-1 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve biletleri haftalar önce tükenen ABD turnesini ileri bir tarihe erteleyeceği açıklandı.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Hasan Can Kaya, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, şunları söyledi: 'Dün sabah dengesiz düşme sonucu omuzum kırıldı. Başarılı bir operasyon geçirdim. Şimdi iyiyim. Arayan, soran herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

Hasan açıklayabilir

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Survivor'da cinsellik konusunu açıkça ele aldı!  Survivor'da cinsellik konusunu açıkça ele aldı! “Romantik ilişkiler…”
Bu grup yine dağıldı!  Sebebi... Bu grup yine dağıldı! Sebebi…
İlişki taktikleri günün sırasıdır!  İlişki taktikleri günün sırasıdır! “Altıncı ayda…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş