Halime Hatun kimdir? Fetih Sultanı Mehmed'de Emine Ün oynuyor! Emine An'ın yaşı kaç?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Halime Hatun karakteri Fetih Sultanı Mehmed dizisindeki karakterler arasında yer alıyor TRT 1'in merakla beklenen dizisinde Emine Ün Sultan Mehmed karakterine hayat verirken Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Tuba Ünsal, Sinan Albayrak, Kenan. Çoban, Bülent Alkış, Savaş Özdemir, Esila Umut, Ali Nuri Türkoğlu gibi değerli oyuncular da kadroda yer alıyor. 27 Şubat Salı günü beyazperdedeki yolculuğuna başladı. Peki Fetih Sultanı Mehmed dizisindeki Halime Hatun kimdir?

Fetih Sultanı Mehmed dizisinden Halime Hatun kimdir?

Fetih Sultanı Mehmed dizisinde Halime Hatun'u Emine Ün canlandırıyor Halime Hatun çok kıskançtır ve soylu bir aileden geldiği için Hüma Hatun'un kendisine tercih edilmesine tahammül edemez. Şehzade Ahmed'in tahta çıkması için her şeyi yapmaya hazır.

Emine An kimdir?

Dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu Emine Ün, 24 Eylül 1977'de İstanbul'da doğdu. Emine Ün'ün babası İbrahim Alkan, annesi Müzeyyen Bolverdi'dir.

İstanbul Etiler Lisesi mezunu olan Emine Ün, liseden sonra 1992 yılında Neşe Erberk'in ajansında model olarak çalışma hayatına başladı. Modellik kariyerine 1992 yılında başlayan Emine Ün, 1994 yılında Hey Girl dergisinin kapak kızı seçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş