Hakan Altun Albüm Açıklaması: Artık giderek zorlaşıyor!

genişletmek

Hakan Altun, “Öncelikle herkesin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Her günümüzün bayram gibi geçmesini diliyorum ve bugün Kıbrıs halkı için buradayız” diyerek basın mensuplarına şunları sordu: “Nasılsınız? Bayram mı?” Senin için?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Ben de bu tatilleri sahnede geçiriyorum. Bu şarkıcıların kaderidir; bayramlarda ve yılbaşında aralıksız devam ediyoruz. 30 günlük bir Ramazan dönemi geçirdik. O dönemde uzun süre oturduğum söylenemez. Sevgili Zafer Algöz ile dijital platformda çok güzel bir projemiz oldu.”

“Yaz için bir müzik projeniz var mı?” Soruya yanıt veren ünlü sanatçı, “Artık albüm yapmak zor. Konserlerimizin ardından kalan zamanda tek bir projemiz olacak. Aşka dair bir yavaş şarkı geliyor. Fırsat bulursam” dedi. konserler, yapacağım ilk şey bu olacak.”

“Şarkılarını dinliyor musun?” Altun, şunları söyledi: “Şarkılarımı dinlemiyorum. Sadece prodüksiyon sırasında nasıl bir şey olduğunu görüyorum ve sonra artık dinlemiyorum. Sadece ben değil, diğer meslektaşlarım da dinlemiyor. Oyuncular bile dinlemiyor. kendi dizilerini izlemeyi seviyorum.” Kendimi dinlemeyi seviyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir