Gupse Özay: Ruh halim yeterli – Magazin Haberleri

genişletmek

Eşi Barış Arduç'a olan hayranlığını değerlendiren oyuncu, “Kaç yıl geçti? Geceleri uyuyamıyorum! Hayır canım, sanırım evet var ruhumda. Kendime güvenim var. Çalışkan biri olduğumu düşünüyorum.” “Ama keyfim yerinde” dedi.

Barış Arduç ve Gupse Özay, 2020 yılında evlenmiş ve 2022 yılında kızları Jan Asya'yı dünyaya getirmişlerdi. Barış Arduç, geçtiğimiz gün marka elçisi olduğu Kiğılı'nın basın tanıtımında hazır bulundu. Gupse Özay, Cemal Reşit Rey'deki Mimar Sinan Lisesi'nin ödül töreninde de hazır bulundu. Öğrencilerden ödül alan Gupse, şunları söyledi: “Z Kuşağından korkuyorum! Çok hızlı, akıllı ve zekidirler. “Hiçbir şeyi kolay kolay sevmezler” dedi. Daha sonra anne olmanın zorluğunu anlatarak şunları söyledi: “Kızım Barış'a aşık. “'Baba' deyince bizimki eriyor” dedi.

Tembel bir kadın olduğunu söyleyen Gupse, şöyle konuştu: “En son kuaföre gittiğimin üzerinden 2 yıl geçti. Şaka bir yana, kuaför arkadaşım ara sıra eve gelip benimle ilgileniyor. Kıyafet ve makyaj konusunda da çok tembelim. “Keşke biri beni giydirip makyajımı yapsa” diye güldü. Barış Arduç, lansman akşamında yanında olamayan Gupse Özay'a da övgüde bulunarak, şunları söyledi: “Dünyanın en güzel kadınıyla birlikteyim. Her konuda birbirimize destek oluyoruz dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş