Günlerce yoğun bakımda kaldı! Nuri Alço'nun doktorundan açıklama! “Hayati tehlikesi var…”

Türk sinemasının ünlü oyuncularından Nuri Alço, Eskişehir'deki evinde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Oyuncunun tedavisi Eskişehir Şehir Hastanesi'nde sürüyor.

Eskişehir Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Sungur, düzenlediği basın toplantısında Alço'nun tedavi sürecinin 7 Nisan'dan bu yana hastanelerinde devam ettiğini duyurdu. Alço'nun 3 temel sağlık sorunu bulunduğunu belirten Sungur, erken dönemde nörolojik sorunlar yaşadığını belirtti.

Mide bulantısı ve kusma şikayeti ile çekilen MR'da beynin arka bölgesinde milimetrelik kan kaybı olduğunu ve bu durumun şu anda stabil olduğunu belirten Sungur, şöyle konuştu: “Kuvvet kaybı yok, vücudunda herhangi bir sorun yok. konuşması, tedavisini görüyor.” Dedi. Sungur, Alço'nun daha önce bypass ve kalp kapağı ameliyatı geçirdiğini, bu nedenle aritmi ve kalp atışında sorun yaşadığını söyledi.

Gerekli müdahalenin sürdüğünü belirten Sungur, diüretik ve antiaritmik tedaviyle durumunun stabil olduğunu bildirdi.

“KONUŞABİLİRSİNİZ, DAHA KOLAY NEFES ALABİLİRSİNİZ”

Nuri Alço'nun genel sağlık durumu hakkında bilgi veren Sungur, “Görmeye gittim. Konuşabiliyor, daha rahat nefes alıyor. Aralıklı oksijen tedavisine devam ediyor. Kalp rahatsızlığından dolayı akciğer enfeksiyonu geçirdi. Bunun için” dedi. Antibiyotik tedavisine devam eden Cuma, “Bugün başlayan olaylar zinciri bugünden itibaren daha istikrarlı ve daha iyi durumda. Sevdiklerine daha güzel haberler vermeyi umuyoruz. Şu aşamada hayati tehlikesi bulunmuyor. Bugün onu görmeye gittiğimde gülüyordu, konuşuyordu ve morali çok yüksekti. Sevenlerine selamlarını iletiyor.”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Baş Doç. Doç. Dr., Mustafa Sungur ve sağlık çalışanlarına şükranlarını dile getirdi. Çok zor bir süreçten geçtiklerini belirten Alço, “Dualarınıza devam edin. Çünkü Nuri benim için, ailesi ve sevenleri için çok kıymetli ve kıymetlidir. Dualarınızı unutmayın.” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yayında ilginç anlar!  Yayında ilginç anlar! “Dış Güçler Evimi Yıktı”
Diyalog Fatih Altaylı ile Reynmen'in 'kız arkadaşı ve İngiltere' diyaloğu günün gündemindeydi!
Finale yaklaşıyor!  Tarih belirlendi Finale yaklaşıyor! Tarih belirlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş