Grup 2 gün önce dağıldı! Tek başına sahneye çıktı!

2022 yılında “Bir Tek Ben Anarım” şarkısıyla başarılı bir çıkış yakalayan Köfn grubunda canlı performans, yapımcı ve aranjörlük görevlerini üstlenen Bilge Kağan Etil'in bir süre yurt dışında yaşadığı ve bunun Bu kararda etkili oldu ve dağılmasına neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde Simge'yle yaptıkları 'Yakışıklı' düetiyle listeleri altüst eden Köfnlü grubun hayranları yeni konser tarihini beklerken; Grubun solisti Salman Tin, ilk kez bir mekanda tek başına performans sergileyerek izleyenleri şaşırttı.

'TEK SAHNEDE BİLE OLDU'

Bir sosyal medya kullanıcısı, Köfn grubunun solistinin tek başına sahneye çıktığı videoyu paylaştı. Hayranlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Videoyu paylaşan sosyal medya kullanıcısı, videoyu “Hatta tek başına sahneye çıktı” notuyla paylaştı.

Videoda grubun solisti Salman Tin, üzgün bir şekilde grubun “Bir Tek Ben Anarım” şarkısını sahnede tek başına söyleyerek grubun tamamen dağıldığını doğruluyor.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Lüks tekneleriyle tatilde!  Fiziği dikkat çektiLüks tekneleriyle tatilde! Fiziği dikkat çekti
Tatil fotoğraflarını ardı ardına paylaştı!  Mayolu pozu ortalığı karıştırdıTatil fotoğraflarını ardı ardına paylaştı! Mayolu pozu ortalığı karıştırdı
Oyunculuğa yeşil ışık!  Öpüşmeyi yasakladıOyunculuğa yeşil ışık! Öpüşmeyi yasakladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş