Fenomen Banu Parlak'ın köpeği yavru köpeği parçaladı! Kaza suçlaması: Evimizin kapısını çalarak bizi tehdit etti…

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak, silahla çektiği videonun ardından tutuklanarak serbest bırakıldı. Yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarla gündeme gelen fenomenle ilgili yeni bir açıklama daha gündeme geldi.

Banu Parlak'ın köpeği, bölgede yaşayan başka bir ailenin yavru köpeğine saldırdı. Korku anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Köpeklerinin ölüm haberiyle adeta perişan olan Yasemin Kılıç ve Emin Kılıç kardeşler, yaşananları gözyaşlarıyla anlattı. Yasemin Kılıç, “Banu Parlak sen katilsin” diye bağırdı.

Tasmasız bir köpek küçük bir köpeğe saldırdı

Edinilen bilgiye göre olay, 24 Mart günü öğle saatlerinde Beylikdüzü Marmara ilçesinde lüks bir lokasyonda meydana geldi. Yasemin Kılıç ve annesi, köpekleri Leo'yu yürüyüşe çıkardı. Bir süre sonra eve dönen anne-kız, komşuları Banu Parlak ile karşılaştı. Bu sırada Banu Parlak'ın elinden kaçan Drago isimli köpek Leo'ya saldırıp onu parçaladı. Site sakinleri köpekleri ayırmakta güçlük çekti.

Leo'yu ağır yaralayan Banu Parlak'ın köpeği Drago da Yasemin Kılıç'ın kolunu çizdi. Kazanın ardından veterinere götürülen Leo isimli köpek hayatını kaybetti.

GJg0u2xW4AA0Y53

“TEHDİT VE HAKARET”

Emin Kılıç, Parlak'ın olayın yayılmasını engellemekle tehdit ettiğini paylaştı. Köpeği öldürülen vatandaş, şunları söyledi: “Şu anda küstahça tavrını ve tehditlerini sürdürüyor ve maddi gücüne güveniyor. Durumun sebebini bildiği halde, önümüzde duran kendi çevresi aracılığıyla bizi tehdit ve hakaret etti. Evimizin kapısına kadar, medyaya maruz kalmamak ve bizi korkutmak istemiyoruz. Gerekeni yapmak için yasal yollara başvurarak haklarımızı aramaya çalışıyoruz.” “dedi.

GJg0u2yXsAAeysjBu içerik Kübra Akalın tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Lüks evinin bahçesinde antrenman yaptı: Lüks villasının bahçesinde spor yaptı: “Yıllara meydan okuyor”
Entübe edildi!  Kadir İnanır'dan son haberlerEntübe edildi! Kadir İnanır'dan son haberler
Aleyna'nın spiker arkadaşı "Rahatsız olmaya başlıyorum" Sert bir tavırla şunları söyledi: Aleyna'nın spiker arkadaşı “Rahatsız olmaya başladım” diyerek sert çıktı: Kıza dokunma oğlum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir