Fatih Altaylı, Meryem Uzerli'ye şunları söyledi: “Erotik ya da çıplak diyebileceğim sahneleriniz var mı?” Babasının tepkisi…

'RU' dizisinin başrol oyuncusu Meryem Uzerli, ekranlara döndüğünde birçok programda yer almaya başladı. Hülya Avşar'ın ardından Fatih Altaylı'ya konuk olan Uzerli yeniden gündeme geldi.

Fatih Altaylı, Ru dizisinde erotik sahneler çeken Meryem Uzerli'ye bu konuyla ilgili açık sorular sordu.

Altaylı, “Bir şeyi merak ettim, bildiğim kadarıyla diziyi henüz izlemedim ama bildiğim ve öğrendiğim kadarıyla dizide daha erotik ya da çıplak sahneler var ve bana sordular” dedi. aşağıdaki soru:

“Örneğin önceki dizinizde böyle bir şey yoktu. Herhangi bir rahatsızlık hissediyor musunuz, bu konularda bir şey söylüyorlar mı? Çocuklarınızla, ailenizle vs. konuştuğunuzda ne hissediyorsunuz?”

dfgghhh

Meryem Uzerli bu soruya şu cevabı verdi:

“Bunu benim gibi sanatçılar olarak da sık sık söylüyorum ama benim için gerçek bu. Sonuçta ben bir sanatçı olarak var olan hikayelerin aynasıyım. Bu dünyada her şey var… Umarım siz, Bir sanatçı olarak kimin hikayesinin aynası olmak istediğimi seçebilir miyim?” Onu canlandırmak istiyor muyum? Tabii o projede de öyle sahneler var…”

yuuyyy

BABASI ÇIPLAK SAHNELERİ GÖRÜNCE…

Meryem Uzerli de babasının tepkisine değinerek şunları söyledi: “Babamın dediği gibi o hikaye
Yolda değil, önemli, bu hikayenin bir parçası, bence o kadar da erotik değil. Yani ekip olarak, yönetmen olarak, yapımcı olarak biz öyle görmedik ama görmememiz de çok doğal… Babam gerek yok dedi ama sanatçı olarak yani. ..” dedi.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
6 aydır kesmediği sakalını kesti!  bıyık resmi6 aydır kesmediği sakalını kesti! bıyık resmi
Boşanır boşanmaz ünlü şarkıcıyla aşk pozu geldiBoşanır boşanmaz ünlü şarkıcıyla aşk pozu geldi
Fahrettin Koca'nın istifasını duyunca dayanamadı! "Sana haklarımı vermiyorum"Fahrettin Koca'nın istifasını duyunca dayanamadı! “Haklarımı affetmiyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir