Fahiş fiyatların boykotuna o da katıldı! Gazeteci Kübra Par, kebapçıda soyulduğunu söyledi

Bar, restoran ve meyhanelerdeki fahiş fiyatlara karşı boykot başlatıldı. 20 ve 21 Nisan'da restoranlara gidilmemesi nedeniyle fahiş yiyeceklere karşı sosyal medyada boykot kampanyası başlatıldı. Ünlü isimlerin de desteklediği boykota gazeteci Kübra Par da katıldı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Par, Bakırköy sahilindeki kebapçıda her köfteye 600 lira ödediğini yazdı.

Küçük bir şok yaşadığını dile getiren Par, şöyle konuştu: “Ertesi gün Zorlu'daki bir şef restoranında porsiyonların 300-400 civarında olduğunu görünce ambalajın beni ne kadar kandırdığını anladım.” dedi. Ünlü gazetecinin bu sözleri kısa sürede gündem oldu.

İşte Par'ın trend yazısı:

İki gün önce Bakırköy sahilinde yıllardır tanıdığım ama hiç gitmediğim bir kebapçıya girdim. Burayı self-servis bir mekana dönüştürdüler ama içerisi harap, çok eski ve bakımsızdı. Acelem vardı, et döner istiyordum, adam başı 600 lira ve üzeri para ödettiler, biraz şok oldum, bu kadar mı diye sordum kendime. Ancak ne kadar olduğunu takip edemediğimiz için ödeyip çıktım.

Kıymaya dayalı oldukça vasat bir kebap büfesiydi, sadece hazır patates kızartması servis ediliyordu. Ertesi gün Zorlu'daki bir şef restoranında porsiyonların 300-400 civarında olduğunu görünce, sonuçtan ne kadar çok mahrum kaldığımı anladım. Restoranların boykot edilmesi kampanyasını da destekliyorum. Aslında sorun enflasyondan çok aldatılmamızdır!

Kübra par

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yüzündeki değişiklik dikkat çekti!  Kazancını nereye yatırdığını açıkladıYüzündeki değişiklik dikkat çekti! Kazancını nereye yatırdığını açıkladı
'2.  '2. “Bölüm geliyor” Duygu Nebioğlu ağzını açıp gözlerini kapattı
Özel hayatını açıkça sordu!  Yatak odası tepkisi olay olduÖzel hayatını açıkça sordu! Yatak odası tepkisi olay oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir