Eski sevgilisini külotlu çorapla boğarak öldürdü! Şarkıcı Seçil Çiftçi hakkında karar çıktı

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri; 1 Ocak 2023'te Sancaktepe Ormanı'nda kimliği belirlenemeyen erkek cesedinin elleri ve ayakları bağlı, külotlu çorapla boğulmuş halde bulunduğu bildirildi. Jandarma inceleme ekipleri olay yerinde; Mantar toplayan bir ailenin fark ettiği erkek cesedinin Semih Sevim'e ait parmak izi olduğunu tespit etti.

İlk incelemelerin ardından ailesiyle iletişime geçilerek Sevim'in Tokat'ta ikamet ettiği belirlendi ancak kendisinden haber alınamadığı için kayıp ihbarında bulunuldu.

Semih Sevim'in cinayet öncesindeki iletişim ve hareket trafiği, İstanbul'da tanıştığı kişilerin ifadeleri, kullandığı sosyal medya hesapları ve plaka tanıma sistemi (PTS) aracılığıyla belirlendi. Jandarma ekipleri, olayda şüpheli görülen kişileri bulmak için eş zamanlı olarak 4 farklı adreste arama yaptı; Sevim'in eski sevgilisi Seçil Çiftçi'nin çelişkili açıklamalarından şüpheleniyordu.

detayı seç

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Ekipler, Sevim'i sosyal medya hesabından tehdit ettikten sonra evinde uyuşturucu da bulan Seçil Çiftçi'yi tutukladı. Çiftçi, ifadesinde, eski erkek arkadaşı Semih Sevim'den ayrıldığını ancak kendisini sürekli rahatsız ettiği için kavgada öldürdüğünü, ardından cesedini babası Cemal Çiftçi ile birlikte Sancaktepe'deki ormana bıraktığını itiraf etti.

Seçil ve babası Cemal Çiftçi adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

MAHKEME KARARINI VERDİ

Seçil ve Cemal Çiftçi hakkında İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi'nde “kasten adam öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı. Dava karar duruşmasında; Seçil Çiftçi'ye ağırlaştırılmış müebbet, babası Cemal Çiftçi'ye ise müebbet hapis cezası verildi.

(DHA)Bu içerik Öznur Yaslı İkier tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
4 kez linç etti, yayınlamadı... Ağlayarak gitti.4 kez linç etti, yayınlamadı… Ağlayarak gitti.
Yeşilçam'ın asıl ismi hastaneye kaldırıldıYeşilçam'ın asıl ismi hastaneye kaldırıldı
Yabancı damat evleniyor!  tarih verdi Yabancı damat evleniyor! tarih verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir