Eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın dekoltesinden bahsettiği iddia edildi! Cem Yılmaz'ın açıklaması gecikmedi

En son Aile dizisinde rol alan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, New York'ta düzenlenen GQ Global Yaratıcılık Ödülleri gecesine katıldı. Gecede GQ Türkiye Yaratıcılık Ödülü'nü alan ünlü isim, tarzıyla adından söz ettirdi.

Serenay Sarıkaya'nın dekolteli dekoltesiyle uzun süredir gündemde olan stili tartışılırken, eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın bir paylaşımı dikkat çekti.

PAYLAŞIMI İLGİ ÇEKİYOR

Cem Yılmaz, rahatsızlığı nedeniyle gözleri açık olan oyuncu Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaştı. Yılmaz'ın paylaşımının ardından bazı takipçileri bu paylaşımın Serenay Sarıkaya'ya atıfta bulunduğunu söyledi.

BU MADDE SERENAY SARIKAYA'YI ETKİLEMEZ

Son programında konuya ilişkin açıklama yapan Cem Yılmaz, rahatsızlığı nedeniyle gözleri açık olan oyuncu Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaştığını söyledi.

paylaşım

Cem Yılmaz, göz muayenesine girdiğini ve sağ gözünde yüzde 50 görme kaybı bulunduğunu açıkladı. Retinasında sorun olduğunu iddia eden ünlü komedyen, doktorun lazer ameliyatı uyguladığını ve 6 ay ila 1 yıl içerisinde iyileşeceğini söyledi. Yılmaz, pozisyonu bu nedenle oluşturduğunu söyledi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İbrahim Tatlıses'in mirasına karar!  Oğluna verdiği 4 ev, araba ve daha fazlası... Tek tek sayın...İbrahim Tatlıses'in mirasına karar! Oğluna verdiği 4 ev, araba ve daha fazlası… Tek tek sayın…
Müge Anlı'ya anlattı! "Bu kadını seviyorum..."Müge Anlı'ya anlattı! “Bu kadını seviyorum…”
Yolda hastalandı!  Aceleyle hastaneye kaldırıldıYolda hastalandı! Aceleyle hastaneye kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir