'Eşimi istiyorum' diye arıyorlar…

Beyaz TV'nin YouTube kanalında Sercan Kahveci'nin sunduğu “Her Açıdan” programında kendisini “metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman, şeytan çıkarma seansı yaptığı anlarla uzun süredir sosyal medyada gündem oldu.

Hürman, kendilerine iblis bulaştığını düşünenlerin kendisine danışması gerektiğini belirterek, “Donat, donat, donat” sözlerinin çok konuşulduğunu belirtti.

Hürman 2

ESRA EZMECİ'DE GÖRÜNDÜ

Uzun süredir ortalıkta görünmeyen 'Donat' Pelin, şimdi de Esra Ezmeci'nin programına çıktı.

Hürman 3

“HEPSİ AKIL HASTALARI”

Sosyal medyada pek çok kişinin kendisinden yardım istediğini söyleyen Pelin Hürman, verdiği örnekle herkesi şaşırttı. 'Hepsi akıl hastası' diyen Hürman, 'Karım beni aldatıyor. Onu hile yaparken bile yakaladım. Ayrıca babamı aldattığını söyleyerek arıyorlar. Tabii bu beni paniğe sürüklüyor. Allah'ım diyorum, ellerini kirletme diyorum. Ama 'Ben karımı istiyorum' diyor, bu yüzden nafaka bedeli koydum, dedi.

Hürman 4

O ANLAR GÜNDEM OLDU

Programdan o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Pelin Hürman'ın son hali: “Kilo almış gibi görünüyor”, “Doğru söylüyor olabilir mi?” Buna benzer yorumlar yapıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Doğumdan 1 ay sonra bunu paylaşmam büyük olaydı! Doğumdan 1 ay sonra bunu paylaşmam büyük olaydı! “Nasıl kilo verdin?” Sorulduğunda sessiz kalmadı
“Hiç babalık görmedim” dedi! Mehmet Ali Erbil konuyu eski eşinin önünde gündeme getirdi…
Yurt dışında yaşadılar!  bodruma yerleştirildi Yurt dışında yaşadılar! bodruma yerleştirildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir