Ebru Şimşek kimdir, kaç yaşındadır?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Sosyal medyadaki paylaşımları ve açıklamalarıyla her zaman derginin gündeminde olan Ebru Şimşek, Adnan Oktar'ın son açıklamalarının ardından sorgulanan isimler arasında yer aldı. Ebru Şimşek, geçtiğimiz yıllarda Post gazetesine göre şu açıklamalarda bulunmuştu; “Adnan Oktar beni ekranda görünce delirdi. O da bana şöyle dedi: 'Seni gazetede ve televizyonda gördüm ve çok beğendim. Pijamalarını al, gel benimle muhteşem villamda yaşa.' 'Buraya gelin, size en iyi koşulları sunacağım, en iyi markaları giyeceksiniz, hayatınız lüksle dolu olacak.' Bana söylediklerinde dinle hiçbir ilgilerinin olmadığını hissettim.” Şimşek şunları söyledi ve şöyle devam etti:

Şimşek, yıllardır Adnan Oktar'ın şantaj ve tehditlerine maruz kaldığını, hakkında 350 dava açıldığını ifade etti. “Her şeyi kazandım. Ama durum o kadar kötüydü ki aynı gün içinde beş duruşma yapabildim. “Tuzla’da mahkemeye giderdim, sonra Şişli’ye ya da Kumburgaz’a giderdim.” Bilgi veren Şimşek, şunları söyledi:

ABD'ye gittikten sonra Adnan Oktar'dan ayrıldığını söyleyen Şimşek, grupla mücadele ettiği günlerde kendisine yalnızca Kemal Sunal'ın destek verdiğini söyledi. “Herkes benden kaçarken, dizisinde beni isteyen tek kişi oydu. Beni sahiplendi. Beni dinlediği için ona çok şey borçluyum. Kemal abi evinden beslenme çantasıyla yiyecek getirip onunla paylaştı. Ben.”

JEWRU ŞİMŞEK KİMDİR?

Ebru Şimşek, 1994 güzellik yarışmasına katıldı ve Hey Girl Dergisi'ne fotoğrafını gönderdiği yıl yüz güzeli seçildi. Ebru Şimşek bir süre ekranlarda “Sonbahardan Bir Gece” adlı müzikli eğlence programının sunuculuğunu yaptı. 1990'lı yıllarda Türkiye, Ebru Şimşek'in adliye koridorlarında “Adnan Hocacılar” tarikatına ilişkin şok edici iddialarına odaklandı. Ebru Şimşek 18 yaşındaydı ve dönemin en popüler modellerinden biriydi. Ancak işini yapamadı. Çünkü adliye koridorlarında sürekli tartışıyordu. 26 Kasım 1999'da Devlet Güvenlik Mahkemesi'ne ifade veren Ebru Şimşek, Oktar hakkında suç duyurusunda bulundu. Birbirine yüzlerce dava açıldı. Bugün Amerika'da yaşayan Ebru Şimşek evli ve çocuklarıyla birlikte mutlu bir hayat yaşamaktadır.

Serdar Uzuntaş kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda 2022 jüri üyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş