Dizi setine silahlı saldırı yaşandı… Dizi ekibi ile yayla yönetimi çatıştı! Dalton'un detayları dikkat çekti

Blutv'de yayınlanan Kıyma dizisinin 4. sezonunun çekildiği yaylaya önceki gün silahlı saldırı gerçekleştirilirken, fenomen dizi Zero'nun devamı olarak çekilen projenin Cengo'su Cengizhan Yurdutek'e de silahlı saldırı düzenlendi. Bir, kulağını sıyıran bir kurşun yüzünden neredeyse ölüyordu.

Olayın ardından dizi ekibi saldırının kendilerine değil yaylaya yönelik olduğunu televizyon platformuna bildirirken, şirketin Kartal'daki BE Film Prodüksiyon Plato Stüdyosu'ndan yazılı açıklama geldi.

Platon yönetiminden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“18.06.2024 günü öğleden sonra iş yerimizin dış kapısından gerçekleşen silahlı saldırıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtiriz ancak ne firma çalışanlarının ne de saldırı için orada bulunan Kıyma serisi ekip çalışanlarının yaralanmamış olmasını üzüntüyle karşılıyoruz. Kıyma dizisinin yaralı oyuncusuna da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Hepimizi derinden üzen bu olayın yargıya intikal etmiş olup, soruşturma ve yargı süreci aşamaları tamamlanıp karar kesinleşene kadar herhangi bir açıklama yapılmasının yargılama güvenliği açısından doğru olmadığının bilincindeyiz. son cümle olarak. Saldırganlara karşı açılan davanın sonucu. Ancak şunu söyleyebiliriz: Bu saldırı firmamıza yönelik değildir. Olay, yaylamızın ana kapısı önünde duran Kıyma dizi ekibine dışarıdan bir saldırı olduğu anlaşılıyor.

seri seti 2

BE Film Production Plato Studio, film ve televizyon sektörünün büyük ve saygın bir şirketi olarak daha önce böyle bir olaya maruz kalmamıştı. Oyuncularından setteki çalışanlarına kadar sektörün tüm üyelerinin bildiği gibi şirketimiz, tüm ekiplerin huzur ve güven içinde çalıştığı ve son derece profesyonel hizmet aldığı bir platformdur. Ne şirket yetkilileri ne de hiçbir çalışanımız daha önce herhangi bir tehdit almamış, en ufak bir saldırı girişimine de maruz kalmamıştır.

Güvenlik önlemlerinin titizlikle korunduğu iş yerlerimizde bundan sonra daha dikkatli olacağımızı, ülkemiz atıcılık ekiplerinin ve tüm dünya ülkelerinin atışlarının devam etmesi için gereken her şeyin yapılacağını kamuoyuna bu vesileyle duyuruyoruz. tam profesyonellik ile huzur ve güven içinde çalışmak. Şirketimiz, sinema ve televizyon sektörünün lider firması olarak, ülkemizi tüm dünyada temsil etmeye, istihdam ve katma değer yaratarak ülke ekonomisine yüksek değer katmaya ve hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmeye devam edecektir. 20.06.2024 tarihinde kamuoyuna saygıyla duyururuz…”

SERİ 3

İNTİKAM VE TEHDİT MESAJLARI

Olayın ardından Dalton çetesine ait bazı sosyal medya hesaplarında silah kullanılan tehdit mesajları ve oyuncular Cengizhan Yurdutek ile Burak Akyüz'ün fotoğraflarının paylaşıldığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl ağustos ayında Cengizhan Yurdutek ve Burak Akyüz'e yakın olduğu bilinen Halil Ay, Fransa'da Daltonlar tarafından öldürülmüştü. Dünkü saldırının arkasında iki çete arasındaki husumetin olabileceği iddia ediliyor.

DALTON'UN DETAYLARA ÇEKİCİ DİKKATİ

Saldırının ardından sosyal medya platformlarında “Dalton Çetesi” adını kullanan paylaşımlar bu ihtimali güçlendirdi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Survivor bitti, kaos bitmedi...'Mahkemede hesaplaşacağız'  Survivor bitti, kaos bitmedi…'Mahkemede hesaplaşacağız'
Ünlü rapçi tutuklandı!  Mugshot ortaya çıktıÜnlü rapçi tutuklandı! Mugshot ortaya çıktı
Enflasyon onları da vurdu... Ünlü isimler halk plajına akın etti Enflasyon onları da vurdu… Ünlü isimler halk plajına akın etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş