Dilek Taşı'nın Asuman'ı Çiçek Dilligil'in oğlu Ardahan Toprak cinsiyet değiştirme kararı aldı! Önce adını değiştirdi…

Kaygısızlar, Çılgın Bediş, Kuzenlerim, Nefes Nefese, Tövbeler Olsun ve Dilek Taşı gibi birçok başarılı projede yer alan Çiçek Dilligil, oğluyla birlikte gündem oldu.

Çiçek Dilligil ve müzisyen Bora Öztoprak'ın oğlu Ardahan Öztoprak, 1997 yılında dünyaya geldi ve okumak için Amerika'ya gitti. Amerika'da yaşayan Ardahan Öztoprak'ın kadın kimliğine yöneldiği ortaya çıktı.

TemizMagazin'in haberine göre; Çiçek Dilligil'in oğlu Ardahan Toprak, adını Ayda olarak değiştirerek fiziki görünümünü değiştirdi.

“ARTIK AY ADINI TAŞIYOR…”

Gazeteci Seyhan Erdağ, Ardahan'ın annesi oyuncu Çiçek Dilligil ile konuyu konuştu. Dilligil: “O artık 26 yaşında bir birey. Oğlumuzun yanındayız, ailece yanındayız. Adı artık Ayda. Uzun bir süreç, öylece uyanma süreci değil bu. sabah.. Bu bir heves ya da marjinal bir durum değil. Amerika'da yaşıyor.” “Biliyorsunuz, büyük kliniklerden de destek alıyor” dedi.

aydaa

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
37 kilo verdiği söylendi, gerçeği ortaya çıkardı!  Seçil Erzan ve Dilan Polat'ın detayları dikkat çekti37 kilo verdiği söylendi, gerçeği ortaya çıkardı! Seçil Erzan ve Dilan Polat'ın detayları dikkat çekti
Kapak kızı oldu!  Son pozları beğeni topladıKapak kızı oldu! Son pozları beğeni topladı
Hastalığını duyurdu!  Bu benzetme olay haline geldi.Hastalığını duyurdu! Bu benzetme olay haline geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş