Dilara Gülatan kimdir, Uğur Dündar'ın kızı mıdır? Dilara Gülatan'ın annesi Suphiye Orancı hakkında!

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Metin Akpınar'ın DNA testiyle kızı olduğunu tanıdığı Duygu Nebioğlu'nun açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu şimdi de ablası hakkında büyük bir açıklama yaptı. Duygu Nebioğlu, Sabah gazetesine verdiği röportajda “Kız kardeşimin babası da ünlü bir gazeteci” dedi. Nebioğlu'nun açıklamasının merkezindeki isim: Uğur Dündar Öyle olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı'da ekrana gelen Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu bu kez annesini aramaya başladı. Program sırasında Dilara Gülatan'ın annesi Suphiye Orancı'nın Almanya'daki evi bulundu.

DUYGU NEBİOĞLU'NUN KARDEŞİ UĞUR DÜNDAR'IN KIZI MI?

Nebioğlu'nun ablası Dilara Gülatan'ın açtığı davada mahkeme DNA testi istedi. Dündar, Adli Tıp Kurumu'nun raporuyla iddiayı reddetti. Adli Tıp Kurumu'nun DNA raporunda varılan sonuç şöyle: “Elde edilen sonuçlara göre baba olduğu iddia edilen İsmail Uğur Dündar isimli şahsın Dilara Gülatan isimli şahsın biyolojik babalığı reddedildi.”

Müge Anlı'nın programına katılan Dilara Gülatan, babası olduğunu iddia ettiği Uğur Dündar hakkında şunları anlattı: “Adli Tıp Kurumu raporuna itiraz ediyorum ve yeni DNA örneği talep ediyorum.” dedi.

Duygu Nebioğlu, DNA testi sonucunun değiştiğini iddia etti: “Sonuçların tahrif edildiğini düşünüyoruz” Nebioğlu, kız kardeşinin haziran ayında mahkeme kararına itiraz etmeye hazırlandığını şöyle duyurdu: “Uğur Dündar'ı Metin Akpınar'dan önce öğrendim. Bu benim 2008'den beri bildiğim bir sorun. Yıllardır kimsenin itibarıyla oynamamaya çalıştık. Benim gibi 2 yıldır da kız kardeşimin davası sürüyor.' Ablamı ifşa etmem, Uğur Dündar'ın maskesini de düşürmedim. Ben babama benziyorum, ablam Uğur Dündar'a benziyor ifadesini gördüm, muhalefet dilekçesini “Gazeteciye gönderdi, gazeteci de gönderdi. bana göre. Raporun sonucunun tahrif edildiğini düşünüyoruz. Elbette bu sorunu kanıtlayacağız. , eğer annem öne çıkarsa annemle olan ilişkisini de inkar etmiş demektir.”

Dilara Gülatan kimdir, Uğur Dündar'ın kızı Dilara Gülata'nın annesi Suphiye Orancı hakkında bilgiler?Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara Gülatan

UĞUR DÜNDAR'A EBEVEYN DAVASI AÇAN DİLARA GÜLATAN KİMDİR?

Dilara Gülatan, İstanbul göçmeni bir ailenin evlilik dışı 4 çocuk doğuran kızı Suphiye Orancı'nın ikinci kızı olarak dünyaya geldi. Bir de ablası vardı Metin Akpınar'ın ikizleri Duygu ve Sevgi Nebioğlu İki kardeşin adı. Anneleri 4 kardeşini bir köyde bıraktı. Adile Şen isimli vatandaş çocukların bakımını üstlenirken, anne ise İstanbul'da suça karıştıktan sonra cezaevine girdi. Bu sırada çocukların hastalanması üzerine bakıcı, kaymakamdan yardım istedi ve 4 kardeş yetimhaneye götürüldü. Bu çocuklardan biri de henüz 2 yaşında olan Dilara'ydı. Bir süre Kemer'de bir yurtta yaşayan Dilara, daha sonra Antalya'da yaşayan bir aile tarafından evlat edinildi. Onlarla mutlu bir hayat yaşadı. Ayrıca okudu ve muhasebeci oldu.

Dilara Gülatan kimdir, Uğur Dündar'ın kızı Dilara Gülata'nın annesi Suphiye Orancı hakkında bilgiler?10 yıl önce eşiyle tanıştı ve sosyal medyada şu anda bile çok mutlu olduğunu açıkladı. Bir tüccar olan hayatının aşkıyla 6 yıl önce evlendi. Geçtiğimiz aylarda ikinci çocuğunu kucağına aldı. Dilara'nın iki oğlu da dedeleri olduğu söylenen Uğur Dündar'a çok benziyor. Uğur Dündar'ın babası olduğu iddiasını yıllar önce öğrenmişti. Annesi 21 yaşındayken o sırada 45 yaşında olduğu tahmin edilen Uğur Dündar'la tanıştı ve dünyaya geldi. Dilara ise evlat edindiği aileden memnun olduğu için uzun yıllar Uğur Dündar'la tanışmayı düşünmemiş ancak onu hep uzaktan takip etmişti. Ta ki bir gün ikiz kardeşleriyle tanışıp onlara babaları Metin Akpınar'ı bulduklarını söyleyene kadar Dilara'nın babasıyla iletişime geçme isteği tetiklenir.

SUPHİYE ORANCI HAKKINDA BİLGİ

Suphiye Orancı, 16 Ocak 1989'da Hürriyet'te “Vicdansız Anne” başlığıyla yer aldı. Haberlerde, anne Orancı'nın dört kızını aylık 400 bin lira ücret karşılığında Emin ve Adile Şener çiftine bıraktığı, ve daha sonra Almanya'ya kaçtı. Haberde ikiz kızlarının babasının Metin Akpınar olduğu iddiası da yer alıyor.

Dilara Gülatan kimdir, Uğur Dündar'ın kızı Dilara Gülata'nın annesi Suphiye Orancı hakkında bilgiler?Suphiye Orancı, 16 Ocak 1989'da Hürriyet'te “Vicdansız Anne” başlığıyla yer aldı. Haberlerde, anne Orancı'nın dört kızını aylık 400 bin lira ücret karşılığında Emin ve Adile Şener çiftine bıraktığı, ve daha sonra Almanya'ya kaçtı. Haberde ikiz kızlarının babasının Metin Akpınar olduğu iddiası da yer alıyor.

Dilara Gülatan kimdir, Uğur Dündar'ın kızı Dilara Gülata'nın annesi Suphiye Orancı hakkında bilgiler?

Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Oran'ın, 1980'lerde çekilen, İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Perihan Savaş ve Mine Çayıroğlu'nun başrollerini paylaştığı filmlerde figüranlık yaptığı ortaya çıktı.

Dilara Gülatan kimdir, Uğur Dündar'ın kızı Dilara Gülata'nın annesi Suphiye Orancı hakkında bilgiler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir