Dilan Polat'ın tahliye kararına en çok sevinen Banu Parlak oldu! Sıla Doğu'yu aradı… Görenler, “Kızı da o kadar heyecanlı değildi” dediler.

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezindeki silahlı saldırıyla ilgili olarak Dilan ve Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı davanın ikinci duruşması görüldü.

Önce Polat ailesiyle konuşan, ardından şikayette bulunarak aileyle arasını düzelten Banu Parlak'ın kararın ardından sevinç çığlıkları attığı anlar sosyal medyayı salladı.

SILA DOĞU'YU DA ARADI

Banu Parlak, mahkeme salonu dışında Dilan Polat'ın kızına sarıldı ve tahliye kararından mutlu oldu. Parlak, Sıla Doğu'yu da arayarak tahliye haberini verdi.

Ekran görüntüsü

O anlar sosyal medyada gündem oldu. Parlak'ın Dilan Polat'ın kızından daha mutlu olduğu anları görenler, “Onları içeri almak için kırk takla attıktan sonra dışarı çıktıkları için sevinçten çığlık attı”, “Tutukluyken onunla dalga geçti”, “Daha çok eğlendi” dedi. Kızıyla mutluyum”, “Ağzım açık bakıyorum ona, ne kadar samimiyetsiz” yorumunu yaptı: “Ne kadar tutarsız” ve “Kızı bile bu kadar heyecanlanmamıştı”.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hayat Hırsızı dizisinin başrol oyuncusu oldu!  Ortağı...Hayat Hırsızı dizisinin başrol oyuncusu oldu! Ortağı…
Mayolu pozları sosyal medyayı salladı!  Dönüp poz verdiğinde...Mayolu pozları sosyal medyayı salladı! Dönüp poz verdiğinde…
Kendisinden para isteyen personele tokat attı!  Olayla ilgili yeni gelişmeKendisinden para isteyen personele tokat attı! Olayla ilgili yeni gelişme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir