Değerlendirme sonuçları (30 Haziran) açıklandı! Dün gece en çok ne izlendi?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Medya gündemini takip edenlerin ve izleyicilerin takip ettiği reyting sonuçları verileri açıklandı. Dizi, yarışma programları ve haber programlarının üst sıralarda yer aldığı reytinglerde 30 Haziran reytingleri açıklandı. Peki dün en çok hangi kanal izlendi? İşte gecenin en yüksek puanı…

Haberin devamıileri ok
Haberin devamıok-zarf.

Bilindiği gibi her sabah bir önceki günün reyting sonuçları açıklanıyor. Dün yayınlanan programların reyting sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte sıralamada hangi yapımların birinci sırada yer aldığı merak konusu oldu. Dünün en çok izlenen yapımları izleyici tercihlerine göre belirlendi.

DÜN EN ÇOK HANGİ KANALDA NE GÖRÜLDÜ?

30 Haziran'da yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Toplamda TRT1'de yayınlanan “İspanya-Gürcistan UEFA Euro 2024 Maçı” 1. sırada, TRT1'de yayınlanan “İngiltere-Slovakya UEFA Euro 2024 Maçı” 2. sırada, TV8'de yayınlanan “Masterchef Türkiye” ise 3. sırada yer aldı. AB'de “İspanya-Gürcistan UEFA Euro 2024 Maçı” 1., “İngiltere-Slovakya UEFA Euro 2024 Maçı” 2., “Masterchef Türkiye” ise 3. sırada yer aldı. ABC'de “UEFA Euro 2024 Maçı İspanya-Gürcistan” 1., “UEFA Euro 2024 Maçı İngiltere-Slovakya” 2., “Masterchef Türkiye” ise 3. sırada yer aldı.

30 HAZİRAN 2024 TARİHİ İTİBARIYLA SINIFLANDIRMA SONUÇLARI
Değerlendirme sonuçları açıklandı (30 Haziran).  Dün gece en çok ne görüldü?Değerlendirme sonuçları açıklandı (30 Haziran).  Dün gece en çok ne görüldü?Değerlendirme sonuçları açıklandı (30 Haziran).  Dün gece en çok ne görüldü?

Bu akşam hangi dizi hangi kanalda?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş