Dansıyla çok konuşuldu! Serbest vuruş kullanmaya çalışan kameramana sert müdahale etti! “Susmayacağım…”

Özel hayatı, sahne şovları ve cesur tarzıyla sıklıkla gündeme gelen Hadise, son dönemde Kıbrıs'ta sahnede cesur dansıyla adından söz ettiriyordu.

İlginç hip dansı ve mayosuyla dikkat çeken Hadise, kendisini yakın çekim karesinden çıkarıp serbest vuruş yakalamaya çalışan kameramana saldırdı. Hadise sahneden şunları söyledi:

“Herkes saygıyla karşı taraftan vurdu, siz gelip aşağıdan vurdunuz. Toplantınızı göreceğiz. Genellikle “serbest vuruş verdi” derler. Bu bir serbest vuruş değil, bu bir forma. Ben bu işe başladığımda bu konulara sessiz kalacaktım ama 38 yaşındayım ve belli ki sessiz kalmayacağım! Bu benim sahnem.

1 kaza

2024'te 'Serbest vuruş verdi', 'Hayır, görebiliyordun', 'Hayır, selülitini görebiliyordun'! Bunlar hâlâ sende mi? Orada mı? Gösteri var, ses var, başka ne var? “Evet, biraz selülitim var, umurumda değil!” dedi.

kaza 22

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eleştirilere 'sözde gazeteci' diyerek yanıt verdi!  Altaylı'dan bomba yorumEleştirilere 'sözde gazeteci' diyerek yanıt verdi! Altaylı'dan bomba yorum
İddialı pozları sosyal medyayı salladı! İddialı pozları sosyal medyayı salladı! “Yıllara meydan oku”
Survivor'da sınırlar zorlandı... Survivor İtalya'ya ünlü oyuncular katıldıSurvivor'da sınırlar zorlandı… Survivor İtalya'ya ünlü oyuncular katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir