CZN Burak, hayatını kaybeden Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! “Keşke böyle olmasaydı”

Kayseri'den İstanbul'a yürüyerek gitmek isteyen Neşet Turan, 2 hafta önce kardeşi ve arkadaşıyla birlikte yola çıktı. Neşet Turan'ın kardeşi Ahmet Turan, 28 Nisan günü saat 20.30 sıralarında Aksaray-Ankara karayolunun Sapmaz köyü yakınlarında sosyal medyada canlı yayın başlattı. Bu yayın sırasında Neşet Turan'a kamyon çarptı. Kamyon şoförü kaçarken, Neşet Turan ise Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

'GÜZEL BİR İZ BIRAKTI'

CZN Burak olarak bilinen Burak Özdemir, kazada hayatını kaybeden Neşet Turan'ın Kayabaşı Mahallesi'ndeki evine taziye ziyaretinde bulundu. CZN Burak burada çok sayıda takipçi tarafından karşılandı. Turan Hacı'nın babası, annesi Cemile ve kardeşi Ahmet ile ilgilenen Özdemir, daha sonra ocağa çıkıp irmik helvası hazırladı.

CANLI-YAYIN-PICKUP-ARAÇ-SONUCU-H_49573 (1)

Burada bir açıklama yapan Özdemir, “Tüm sevenlerine, ailesine, Kayseri'ye ve herkese başsağlığı diliyorum. Neşet Turan'ın gerçekten çok seveni var. Vefatından sonra belki milyonlarca mesaj aldım. Allah onu huzur içinde uyutsun. “Gerçekten insanlarda, ailesinde, dostlarında ve tüm Kayseri'de büyük bir iz bıraktı” dedi.

CANLI-YAYIN-PICKUP-ARAÇ-SONUCU-H_49573 (2)

“BURADA KİMSE SUÇLU DEĞİLDİR”

Sosyal medyada Neşet Turan ve kardeşi hakkında yapılan olumsuz yorumları eleştiren Özdemir, şunları söyledi: “Bu arkadaşımız sosyal medyada paylaşım yapıyor. Şimdi onu yeni gördüm. Şimdi de arkadaşımıza olumsuz yorumlar yazıyorlar. Onların yerinde olmadığımız sürece bu arkadaşların ve ailenin nasıl hissettiğini bilemeyiz. Sonuçta o bir erkek kardeşini kaybetti, babası bir oğlunu kaybetti.

CANLI-YAYIN-PICKUP-ARAÇ-SONUCU-H_49573 (3)

Bazen olumsuz yorumların yazıldığını görüyorum. İnsanlardan tek ricam lütfen kardeşlerimize olumsuz yorum yazmayın. Bunu kötü niyetle yapmadılar. Düşüncelerinde bir kavram oluşturdular. Onlar da bu konsepti hayata geçirmeye çalıştılar. Keşke böyle olmasaydı. “Ama burada hiç kimse suçlu değil” dedi.

CANLI-YAYIN-PICKUP-CARCH-SONUCU-H_49573

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj!  Beria Özden bunu duyunca çılgına döndüAleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj! Beria Özden bunu duyunca çılgına döndü
Aşağıdan ateş edilmesine kızdı!  Kaza yine ortadan kaybolduAşağıdan ateş edilmesine kızdı! Kaza yine ortadan kayboldu
Aşk pozlarındaki o detay konuşuldu!  Dalgalara gelince...Aşk pozlarındaki o detay konuşuldu! Dalgalara gelince…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş