Ceyda Ateş: Ev işlerini de birlikte yapmayı seviyoruz!

genişletmek

Adını Feriha Koydum dizisinin Handesi Ceyda Ateş, 2018 yılında Buğra Çözümsoy ile evlenerek Amerika'ya yerleşti. 2020 yılında Talia adında bir kızı olan 35 yaşındaki oyuncu, MAG dergisinin Nisan sayısının kapağında yer aldı. Ceyda Ateş, Amerika'daki yaşamını ve eşiyle tanışma hikayelerini anlattı.

Buğra heyecanını düşündüğümden daha fazla gösteriyordu; Saklıyordum. Ortak arkadaşımız bizi tanıştırdı. Bizi bir araya getirdiği için mutluyum. Hayattan keyif alacağımıza ve her şeyin üstesinden birlikte geleceğimize inandım ve başardık. Önemli olan diğer tarafı bulmaktır ve ben de onu buldum.

İlk buluşmalarıyla ilgili konuşan Buğrabullusoy, şunları söyledi: “Dün gibi hatırlıyorum. İlk buluşmada ikimiz de çok heyecanlıydık. Sanki birbirimizi yıllardır tanıyormuşuz gibi çok hızlı bir şekilde harika bir iletişim kurduk. O gün, bunun uzun vadeli bir ilişki olduğunu fark ettim.”

Şu anki en büyük tutkusunun kızı Talia ve eşi olduğunu belirten güzel oyuncu, şöyle konuştu: “Birlikte olduğumuz andan itibaren Buğra ile pek çok ortak noktamız vardı. Birbirimizin hobilerini denemeyi seviyorduk, mutluyduk ama Her şeyden önce kimseye ihtiyaç duymadan sadece ikimiz çok eğlendik. Bu önemliydi.” Ve bunu başardık. Birbirimize daha çok bağlandık, hatta bazen arkadaşlarımızla eğlenirken bile sıkılıyoruz, “Sadece ikimiz olsaydık kesinlikle daha çok eğlenirdik” diyoruz. Birlikte bisiklet sürmekten, seyahat etmekten, yemek pişirmekten ve hatta ev işi yapmaktan keyif alıyoruz. Kısacası herkes “Birlikte bir şeyleri deneyimleyip keyif alırsak bu yolda ilerleriz. Mesela mini golf yarışmamız hiç bitmez” dedi.

Buğrabullusoy, şunları söyledi: “Paylaştığımız pek çok ortak hobimiz var. “En önemli iş toplantılarımı bile buna göre planlıyorum, böylece ailemle her dakikanın tadını çıkarabiliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş