Cem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj! Meslektaşına hakaret etti

4 yıl aradan sonra CMXXIV ile yeniden sahneye çıkan Cem Yılmaz, referanslarıyla gündemde kalmayı sürdürüyor. Eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya sosyal medyada müstehcen göndermeler yaptığı iddia edilen Yılmaz'a tepkiler çığ gibi büyüdü. Eleştirilerden rahatsız olan Cem Yılmaz, sosyal medyada kendisini eleştirenlere yönelik sert açıklamalarda bulundu.

Bu olayların yanı sıra son dönemde sosyal medyayı da aktif olarak kullanan ünlü komedyen, kapalı gişe yaptığı programından sızdırılan espriler nedeniyle yaptığı sitemle de gündemdeydi.

Cem Yılmaz'ın “Şakaların arkasında ne olduğu belli değil” açıklamasının ardından gazeteci Birsen Altuntaş, Cem Yılmaz'ın son sahnede meslektaşı Hasan Can Kaya ile dalga geçtiği anları sosyal hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

HASAN CAN KAYA'YA GÖNDERMEYİN!

Seyircilerden birinin “Gebze'ye sizin için geldik” demesi üzerine Cem Yılmaz, konuyu hemen “Talkers” programına bağlayarak, “Hasan Can Kaya'nın gösterileri ertelendi” dedi. Dedi.

Ardından Hasan Can Kaya'nın saldırgan konuşmasına değinen Yılmaz, şunları söyledi: “Böyle konuşuyor, 'ne oluyor?k, aferin sana“K', sen Gebzelisin, tamam mı pislik?” meslektaşına hakaret etti!

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir bomba isim daha!  Kadrodaki yakışıklı oyuncuBir bomba isim daha! Kadrodaki yakışıklı oyuncu
Aynanın karşısında poz verdi!  “Yunan heykeli gibi”Aynanın karşısında poz verdi! “Yunan heykeli gibi”
Aşka dair dedikodular günün gündemiydi!  Çok konuşulacak itirafAşka dair dedikodular günün gündemiydi! Çok konuşulacak itiraf

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir