Canlı itiraf görenleri suskun bıraktı… Nur Viral kendini tutamayarak şunları söyledi: “Eşim her gece başımın ağrıdığını söylüyor.”

Beyaz televizyon ekranlarında Nur Viral'in sunumuyla yayınlanan 'Hayatta Her Şey Var' programı her bölümüyle sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Programa gelen itiraflar ve canlı yayında yapılan yorumlar kamuoyunu adeta şok ediyor.

Bazı günler ünlü sunucuya uzmanlar eşlik ediyor ve aile ilişkileri üzerine yorum yapıyorlar. Aile terapisti Fatih Reşit Civelekoğlu'nun konuk olduğu son bölümde bir itiraf programa bir kez daha damgasını vurdu.

KENDİNİ TUTULAMADI

Bir izleyici şöyle diyor: 'Eşim her gece başımın ağrıdığını söylüyor. Kadınlarda genelde baş ağrısı olur mu?' Nur Viral bu soruya gülmekten kendini alamazken Civelekoğlu, “Kadının kalbinin kapısı açılmazsa kalıbının kapısı da açılmaz” dedi.

sadece 2

'Kalbinin kapısını çalın'

Bu viral açıklamanın ardından “Model nedir?” diye sordu. Civelekoğlu 'Biz vücudunuzu kastediyoruz. Adamlar kalıp gövdesinin kapısını çalarlar. “Kalbinin kapısını çalacak” diye cevap verdi.

sadece 4

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türkiye'yi terk etmişlerdi!  Teklif geldiğinde...Türkiye'yi terk etmişlerdi! Teklif geldiğinde…
“40 kiloya kadar kaybettim!” Zor zamanlar…
Cansu Taşkın'la olan görüntüleri çok konuşuldu!  Genç oyuncuyla Bodrum'da deniz keyfi Cansu Taşkın'la olan görüntüleri çok konuşuldu! Genç oyuncuyla Bodrum'da deniz keyfi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş