“Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci'den kendisi için boşandı” iddiasına yanıt! İşte Bülent Şakrak'ın oyuncu aşkı

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini tek seansta noktaladı. Önceki gün Bülent Şakrak'ın Ceyda Düvenci'den ayrıldığına ilişkin iddialar ortaya çıktı. Ayrılığın sebebine ilişkin aldatma suçlamaları şoke etti.

Gazeteci Seyhan Erdağ'ın özel haberine göre Bülent Şakrak'ın hayatına yeni bir kadın girdi. Erdağ, suçlamaların ardından menajeri Handan Taşkın aracılığıyla Bülent Şakrak'tan ifade aldı.

Taşkın, Bülent Şakrak ve Esra Akpınar'a olan aşkını doğruladı. Handan Taşkın, Seyhan Erdağ'a şunları anlattı: “Aralık ayından beri birlikteler, ilişkileri Maviye Sürgün dizisinde başlamamıştı, evlilikleri bu ilişkiden dolayı bitmemişti, Esra'yı daha önceden tanıyorduk.”

İKİSİ DE YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

Esra Akpınar, oyunculuk, yöneticilik ve yönetici yapımcılık alanlarında şansını denedikten sonra şimdi dijital reklam pazarlama alanında çalışıyor…

İddiaya göre bir süredir birlikte olan Bülent Şakrak ile Esra Akpınar'ın hâlâ birlikte olduğu öğrenildi. Ceyda Düvenci bir süredir Güçlü Mete'yle çalışıyor.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
1,5 ayda 10 kilo verdi!  Değişikliğiyle beni şaşırttı.  1,5 ayda 10 kilo verdi! Değişikliğiyle beni şaşırttı.
Yeni yaşınızı kutlayın!  Mavi elbiseli pozları beğeni topladıYeni yaşınızı kutlayın! Mavi elbiseli pozları beğeni topladı
Annesinden 24 gün sonra babasını kaybetti!  Büyük acıAnnesinden 24 gün sonra babasını kaybetti! Büyük acı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş