Beni Sakla Mete Uraz Kaygılaroğlu sonunda aradığı aşkı buldu! Bakın yeni kız arkadaşı kim

'Sefirin Kızı', 'Pis Yedili', 'Baba Candır', 'Üç Kuruş' gibi projelerle adından söz ettiren ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, şimdi de Sakla Beni dizisiyle adından söz ettiriyor. Başrolünü Cemre Baysel ve Asude Kalebek'le paylaştığı dizi.

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Uraz Kaygılaroğlu, 2014 yılında oyuncu Melis İşiten ile evlendi ve 2019 yılında boşandı. Ünlü çiftin bu evlilikten “Ada” adını verdikleri bir kızları var.

ARADIĞI AŞKI BULDU

Boşandıktan sonra dostlukları devam eden ünlü çift, kızları Ada için sık sık görüşmeye devam ediyor. 35 yaşındaki yakışıklı oyuncu sonunda aradığı aşkı buldu.

incinme

Habertürk'te yer alan habere göre; Uraz Kaygılaroğlu yeni ilişkisine ilişkin açıklama yaptı. Kaygılaroğlu, fotoğrafçı Sayna Soleimanpour ile olan ilişkisini ise şöyle anlattı: “İyi şanslar. Çok iyi gidiyor. Her şey yolunda.”

Uraz Kaygılaroğlu, ilişkiye ilişkin daha fazla açıklama yapmak istemediğini belirterek, bu konu hakkında şunları söyledi: “Nasıl tanıştığımızın detaylarına girmeyelim. Bunlar özel meseleler.”

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Günlerce yoğun bakımda kaldı!  Jülide Kural son durumunu açıkladıGünlerce yoğun bakımda kaldı! Jülide Kural son durumunu açıkladı
Soru “Sihirli” soru şaşkınlıkla soruldu! “Cinler ölüyü evden dışarı taşıyacak”
Eski versiyon sosyal medyada gündem oldu! Eski versiyon sosyal medyada gündem oldu! “Kimse kendini kandırmasın”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir