Bahar dizisindeki Nevra kimdir? Hatice Arslan kaç yaşında, hangi dizide rol aldı?

genişletmek

Nevra karakteri Bahar dizisindeki karakterlerden biridir. Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği merakla beklenen yeni dizi Bahar Uyanmaya Hazır Mısın?'ın yayın tarihi belli oldu. Güçlü kadrosu ve etkileyici hikayesiyle merakla beklenen dizi, 13 Şubat Salı günü ekran yolculuğuna başladı. Peki Bahar dizisindeki Nevra kimdir?

Bahar dizisindeki Nevra kimdir?

Hatice Arslan, Bahar dizisinde Nevra'yı canlandırıyor. Nevra, Timur'un annesidir.

Nevra altmışlı yaşlarında, otoriter, imajına çok dikkat eden, standartları yüksek, güçlü ve kibirli bir kadındır. Hayatta değer verdiği tek kişi oğlu Timur'dur. Bahar'ın kendileri için her şeyi yapması sayesinde 20 yıldır rahat bir şekilde yaşayan Nevra düzeni, Bahar'ın değişimiyle sarsılacaktır. Bir yandan Bahar'ın yeniden ev hanımı olması için elinden geleni yaparken bir yandan da geçmişiyle ve sırlarıyla boğuşmak zorunda kalacaktır.

Hatice Arslan kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 20 Şubat 1962'de Sivas'ta doğdu. Sivas Lisesi'nin ardından Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Konservatuarı'nda tiyatro eğitimi aldı. Konservatuardan mezun olduğu 1983-84 sezonunda Nezihe Araz'ın yazdığı, Kenan Işık'ın yönettiği Bozkır Güzelleştirme adlı oyunda rol aldı. 1986-1992 yılları arasında İzmir Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı.

Hakkı Ergök ve Renan Kaleli ile evli olan Hatice Aslan'ın bir oğlu var. Hatice Aslan, Ece Dizdar'ın manevi annesidir. Oğlu Ekin bu dönemde İzmir'de doğdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş